Kategorie

Forum

Przyjaźń, Miłość i Seks / Samotność

Od 11 do 16 z 16

  1.  

    Samotnosc nie kojarzy mi sie ze spokojem duszy,wrecz przeciwnie.To nieustanne poszukiwanie swojej drugiej polowki,przyjaciol.Jesli odczuwasz brak kogos wtedy twoja dusza placze ,wiec jaki to jest spokoj?Uspakaja sie jak to znajdujesz....

  2.  

    Marcin Bloch:
     z doswiadczenia wiem, ze samotnosc bardzo czesto sprawi o wiele mniej krzywdy i przykrosci, niz moze to zrobic ktos sercu bliski...

     cierpienie uszlachetnia, ale ile można

    z Filozofii - Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej....

    każdy z nas szuka szczęścia - miłości przyjaciela na całe życie - tak nas stworzono.

  3.  

    Marcin , uwazasz ze samotnosc nie boli????? Ta wszechogarniajaca pustka wokol.............Czlowiek jest niestety zwierzeciem towarzyskim, musi zyc z kims w parze...musi miec kogos obok siebie,,,,,,,,inaczej to nie jest  zycie tylko wegetacja. A to ze czasami ktos zrani.............no coz...to jest wlasnie prawdziwe zycie.................................nikt Ci nie obiecal ze bedzie uslane rozami...bez kolcow...

  4.  

    tak  racja

  5.  

    ja mam pytanie po co ten nadmiar znaczków?
    jakoś tak mało pzrejżyste

    ale mówmy o samotności jak zostawiam ogłoszenie :P

    szukam Swojej wlaścicielki :P

  6.  

    Elzbietko, sama napisalas, ze czlowiek to zwierze towarzyskie. Wyjdz wiec do ludzi, a nie siedz w domu narzekajac na samotnosc:). Zapraszam do siebie!

Od 11 do 16 z 16

RSS Feeds