Kategorie

Forum

Generalne / Czy sa tu POLACY??????????

Od 1 do 10 z 41

  1.  
    Siema ziomkowie....jestescie jeszcze tutaj?????to co tacy niemrawi??????najwyzsza pora rozruszac ta strone...widze tutaj mlodych ludzi ale nie moge zrozumiec dlaczego tak tu nudnawo.....
  2.  
    Canada,USA,i inne kraje odezwijcie sie,w koncu o tej porze u was dzien jest i chyba nie spicie
  3.  

    Tak mniej wiecej, po pracy , wymyci , podkarmieni i gotowi na rozruch.

    No to forza Italia i Polska.

  4.  
    No to dawaj chlopie bo inni chyba zbyt zmeczeni albo spiacy sa
  5.  

    Ja jeszcze nie jestem podkarmiony, ale moze byc. Tez zauwazylem ze oprocz garstki forumowiczow, reszta jest jakas wstydliwa.

  6.  
    Najwyzszy czas cos zrobic bo was inni pozra....W koncu to wy z canady zalozyliscie ta strone wiec wykorzystajcie to ze w europie sa osoby cierpiace na bezsennosc i byc moze o tej porze mozemy polaczyc swoje mysli i pomysly...pozdrawiam .....
  7.  
    Zobacz Krystian jak na przykladzie NK mozna wszystko rozruszac.To nie sposob ze ktos mi sie podoba ze zdjecia i zapraszam go do swoich znajomych.Mozna i tak ale jak fajnie poznac kogos kto podziela twoje zdanie,kto czuje tak jak ty i w ogole......
  8.  

    Brawa dla Ciebie Ela. Tak pozno a nam sie wcale niechce spac. U Ciebie chyba gdzies ok. 2.00 w nocy?

  9.  
    Elzbieta Rusiecka:Zobacz Krystian jak na przykladzie NK mozna wszystko rozruszac.To nie sposob ze ktos mi sie podoba ze zdjecia i zapraszam go do swoich znajomych.Mozna i tak ale jak fajnie poznac kogos kto podziela twoje zdanie,kto czuje tak jak ty i w ogole......

    zgadzam sie w 100% tyle ze nikogo na sile ciagnac do rozmowy niestety nie moge ;)


  10.  

    Niestety obowiazki wzywaja, ale ja tu wroce.

Od 1 do 10 z 41

RSS Feeds