Kategorie

Forum

Generalne / Czy sa tu POLACY??????????

Od 11 do 20 z 41

  1.  
    no jasne JUREK..a ktorej wrocisz?????? hahaha u mnie jest 2.40 to prawda ze nie mozna nikogo ciagnac za jezyk ale moze w koncu sie uda. Widze tez tutaj ososby z Wloch wiec moze oni tez do nas dolaczA..... ALE TAK W OGOLE AMERICANI DO DZIELA....
  2.  
    No i co?????? CISZA...... AMERICANI jestescie gorsi od nas EUROPEJCZYKOW,my przynajmniej jestesmy zawsze na czasie.....
  3.  

    ja jestem :)

  4.  
    Chyba przyznasz ze jedna osoba na tak duzy kraj jak Canada to troche niewiele,a gdzie reszta????? Co z WAMI ludzie,potraficie tylko sie przygladac z ukrycia co kto pisze?
  5.  
    No i co???????Dalej kicha.......Niemrawy z nas narod......a szkoda...
  6.  

    HA, Ela rozpedzilas sie jak pedziwiatr, no i tak od razu negatywnie.......teraz to juz ich przestraszylas wszystkich i na pewno sie nikt juz nie pokaze :(

  7.  
    No wiesz,drobna prowokacja nikomu jeszcze nie zaszkodzila ale jak widac nawet to ich nie rusza...
  8.  

    Witam was!  ja sie dopisuje,mozemy podyskutowac.Pozdrawiam te garstke ludzi ,ktora jest,czekamy na nastepnych.

  9.  

    Wrocilem, ale nastepnego dnia o tej samej godzinie.

    Gdzi Ela?

    Odsypia pewnie wczorajsza nocke.

    Wracaj Ela, bo stracisz przyjaciela.

  10.  
    Nie odchodz,zostales mi tylko Ty i Asia.Moze jeszcze od czasu do czasu Krystian sie odezwie,reszta sa jak glazy-nic ich nie rusza.Teraz musze uciekac ale wieczorkiem zajrze.Fakt faktem ta nieprzespana nocka dala mi sie we znaki.Caly dzien chodzilam jak neptyk.No ale jutro jest sobota wiec bedzie czas tez na odpoczynek...narka

Od 11 do 20 z 41

RSS Feeds