Kategorie

Forum

Generalne / Czy sa tu POLACY??????????

Od 31 do 40 z 41

  1.  
    No tak,forum powazne,spokojne a tu raptem wpadla baba z piekla rodem i wrzeszczy na wszystkich.Ale juz sie poprawilam i przyrzekam solennie, nigdy wiecej na nikogo nie podniose glosu.Od tej pory bede milutka,sympatyczna,wrecz ociekajaca miodem......Moze byc?
  2.  
    Elzbieta Rusiecka:wrecz ociekajaca miodem......Moze byc?

     

     

    No nie,  tak cała to nie,  umówmy się że tak tylko od pasa w górę lub w dół, jak wolisz, ok?  

  3.  
    To moze troche chili i troche czekolady ,a jak miejsca zostanie to jeszcze majonez? skrzyzowanie tygrysa z koala?
  4.  

    O tak,  tygrysa z koala, wyjelas mi to prosto z ust, to taka rownowaga doskonala :)

  5.  
    No Marku,mozesz byc spokojny o swoja glowe,dzieki Jurkowi ją ocaliles.
  6.  

    W sumie masz rację, podziękowania dla Jurka :)  Ale dlaczego teraz wytrzymujesz to nie pojmuję, przecież tylko ja dawałem głowę, a tu sprawa już jasna :)

  7.  

    Zawsze jest milo przyjac podziekowania, choc pracuja obydwie moje bruzdy, to i tak nie wiem dlaczego.

    A moze tu chodzi o Jurka bis.

    Ela jak dzisiaj samopoczucie?

  8.  

     

    Marek Jankowski:

    W sumie masz rację, podziękowania dla Jurka :)  Ale dlaczego teraz wytrzymujesz to nie pojmuję, przecież tylko ja dawałem głowę, a tu sprawa już jasna :)

    Marek,litości.... Ja też musze czasami się wyciszyć...Dwa dni wolne,słońce,plaża,morze.....realizowałam moje marzenie i smażyłam sie na leżaczku

     

  9.  

     

    Jerzy Dabrowa:

    Zawsze jest milo przyjac podziekowania, choc pracuja obydwie moje bruzdy, to i tak nie wiem dlaczego.

    A moze tu chodzi o Jurka bis.

    Ela jak dzisiaj samopoczucie?

    Jak narazie zaden inny Jurek sie nie pojawil,tak wiec podziekowania byly dla ciebie 

    A Ela samopoczucie ma jak zawsze wspaniale.....no prawie zawsze

    I nie nadwyręzaj swoich bruzd -bo jak zastrajkuja???????

     

  10.  

    Zapraszamy do lektury i wspoltworzenia nowego polonijnego portalu  
    www.polarityinternational.com. Piszemy o Was, dla Was, a co  
    najwazniejsze-z Wami. Serdecznie zapraszamy.

Od 31 do 40 z 41

RSS Feeds