Kategorie

Forum

Rozrywka / O czym teraz myślisz?

Od 21 do 30 z 118

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime6 Aug 2008
     

    Nie wiem, czy Magda lubi tanczyc w trojke....musimy tez pocwiczyc kroki i kto bedzie prowadzic ?

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime6 Aug 2008
     

    Zawsze mozemy zatanczyc slaskiego Trojaka, tylko zreguly jest 1 tancerz i 2 tancerki...hmmm...a jezeli chcemy na odwrot to ja prowadze;)))

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime7 Aug 2008
     

    Ja akurat jestem ze Slaska, ale rodzina z Wilna - moze dlatego w trojke jeszcze nie tanczylem. Trojka to byl zaprzeg konny, ale to byly trzy konie i  jeden z batem. Dwa konie juz masz.......

  1.  

    Co-do-koni,-to-właśnie-myślę-o-listopadzie,-bo-wtedy-zacznie-się-trening-młodych-koni-i-wreszcie-będzie-można-pojeździć-:))))))--Sorry-za-myślniki,-klawiatura-mi-się-popsuła:/

  2.  

    Rozwineliscie pieknie temat, a mialo byc o mysleniu. Mam n a mysli te trojki z batem, tylko nie wiem jak bedzie wtedy z krokami. Potrzebna bedzie marchewka.

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime7 Aug 2008 zmieniony
     

    Nie z batem a z BACIK.  Ale Kasia woli mlode konie ( my chyba jestesmy dla niej za starzy ) i chce je trenowac.....i to dopiero w listopadzie. Do tego czasu wroci Twoja zona i po imprezie....Zamiast marchewki moze jakies winko....

  3.  

    No to zesmy zaszaleli.

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime10 Aug 2008
     

    Liczylem na poczucie humoru u dziewczyn...............

  4.  

    Spoko, spoko. Nie obraziłam się.

  5.  

    Starzy, ale pewnie jarzy

Od 21 do 30 z 118

RSS Feeds