Kategorie

Forum

Uwagi, Wskazówki i Sugestie / Samotna, samotny......

Od 61 do 70 z 70

  1.  
    Io adesso non ho fame,stasera mangiato troppo,ma ho una domanda,posso?
  2.  
    A wiec Krystian? to jest pytanie serio i dotyczace nas wszystkich,. tylko watek nie ten...dotyczy funkcjonowania tej strony.................gdzie moge sie zapytac????
  3.  

    a wiec sprobuje sobie to przetlumaczyc....tyle ze Wloski ktory znam jest z kilku plyt CD....tak ze prosze sie nie smiac :)

     

    "Ja nie jestem teraz glodna, cos tam jadlam cos tam, mam pytanie, mozna?"

     

    ??

  4.  

    mozesz zapytac pod Sekcja "Uwagi, Wskazowki i Sugestie"

    www.polacynaswiecie.com/forum/categories/

  5.  
    przetlumaczyles prawie dobrze...stassera -dzis wieczor,ho mangiato-jadlam ,troppo-zbyt duzo,za duzo...
    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime18 Aug 2008
     

    Aaaaaaaaaaaa, Wy jestescie wszyscy fajni....kazdy chce byc przyjety do grony ludzi...i czasami pokazuje ta potrzebe w rozne sposoby....czasami dziwne, czasami normalne...zarozumiale lub mile...czasami ma potrzeby wywyzszac sie jezeli nie wierzy w Siebie majac kompleksy....i nie popieram tego ani nie usprawiedliwiam nikogo, ale mysle ze ogolnie ludzie cenia szczerosc i otwartosc wiec najlepiej byc soba:))).  Osobiscie lubie czytac komentarze od ludzi szczerych bez wzgledu na temat. 

    "Chcialbym byc soba, chcialbym byc soba wreszcie, Chcialbym byc soba, chcialbym byc soba jeszcze....." 

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime19 Aug 2008
     

    Brawo za odwage....

  6.  

    Szkoda, ze jestem w najglebszym snie jak Wy tu siedzicie i dyskutujecie. Ze mnie straszny spioch. 

    A co do Irlandii..deszcz tez jest ladny, mysle ze z Italia by sie zrownowazyly.

  7.  
    Nie ma sprawy Kasiu,to moze wymieszamy troche Itali z Irlandia i bedzie w sam raz.Ja dam troche slonca a Ty troszke deszczu, bo tego tutaj w lecie brakuje
  8.  

    ..i powstanie tęcza))

Od 61 do 70 z 70

RSS Feeds