Kategorie

Forum

Polityka / [Utopiony] Amerykanska tarcza antyrakietowa w Polsce.

Od 1 do 10 z 13

  1.  

    Dzisiaj Ameryka i Polska podpisaly uzgodnienie o budowie tarczy antyrakietowej na terenie Polski. Rosja nie jest tym zachwycona? Co o tym myslicie? Nie ma sie czego bac? Poczatek nastepnego konfliktu?

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime20 Aug 2008
     

    Ja zawsze zylem w lepszych ukladach z sasiadami niz nawet z rodzina  i na dobre mi to wychodzilo. Polska postepuje zupelnie odwrotnie- kto ma racje ?

  2.  

    Ja watpie w to aby  Rosja podjela sie jakiegokolwiek ataku na nasz kraj, a jerzeli to zrobia, to w takim razie przylonczam sie do walki.  Krystian sam widziales jakiego mam cela nr 1. sniper :-)) .7 razy pod zad bez przerwy trafialem w obiekt znajdujacy sie 250 - 300 stup (76.2 - 91.44 metra) , no i uwzglednie kolege Adriana, jeszcze nikt naszego rekordu niepobil !!   Oweeeeeeeeee......head shot!

  3.  

    Ja niemam nic przeciwko Rosian, wiekszosc z niech to moi przyjaciele!!

  4.  

    Wydaje mi sie ze Polska zle postapila wchodzac w ten uklad. Zle postapila wysylajac wojsko do Iraku. Dla Amerykanow liczy sie tylko wlasny porzadek dnia. Wszystko jest przekrecane, zaklamywane, zeby tylko napelnic kieszenie tym ktorzy to wszystko kontroluja. Oby tylko nie rozpetali III wojny swiatowej.

  5.  

    Oby tylko prawda tego sie najbardziej obawiam.  A tak na rozgrzewke filmik moze co?

  6.  

    Ja mysle ze zle zrobili, ale to sie dopiero okaze. Najbardziej lubie ogladac teraz CNN i tych wszystkich idiotow na CNN. Kazdy mowi ze Prezydent rosji klamie i robi zle bo mowi ze wojsko mialo wyjechac w poniedzialek pozniej mowi sroda pozniej czwartek ale dalej sa. TAK A CZY KTOS MOWI JAK BUSH WSZEDL TO IRAKU I SIEDZI TAM JUZ LATA I NIE MA ZAMIARU WYJSC NIE TO JEST OK BO TO SA AMERYKANIE ONI NIE KLAMIOM I WIEDZA NAJLEPIEJ. Media jest taka poje#@! w ameryce ze nie ma co sie dziwic ze amerykanie sa tacy glupi i wiekszosc ludzi ich nienawidzi.

    NO TO BYLY MOJE DWIE ZLOTOWKI :)

    Narka

  7.  

    O  i Jesli chodzi o sniperka Artur to ja mialem chyba wiecej pod zad lol

  8.  

    NIenie nie moj kolego mylisz sie remis to byl taki final tej zabawy!

  9.  

    No to na ten long weekend Dogrywka :)

Od 1 do 10 z 13

RSS Feeds