Kategorie

Forum

Polityka / powrót do Polski

Od 1 do 7 z 7

  •  
  1.  

    Zastanawiasz się nad powrotem do Polski? A może już go planujesz? Jeśli potrzebujesz wskazówek bądź informacji, albo po prostu chcesz porozmawiać z innymi wracającymi do kraju, zajrzyj do portalu http://www.powroty.pl !

  2.  

    Hi,
    My name is miss Tessy kamara. I became interesting to have a good relationship with you after i came across your profile in this dating site.Please i would like you to contact me via my email address at (Tessy kamara@yahoo.com) so that i can tell you more about myself and together with my photos,kisses!
    Tessy

    sent  me message to my  email  ( Tessy kamara@yahoo.com) so that i can send you my  photos.kisses
    Tessy
     

  3.  
  4.  

    Hello .Tessy,Is nice suprise to read your letter.I,m shure i.m far a way of you ,but way not to keep conversation.

  5.  

    Ja prawdopodobnie za 2 lata wracam! Już po 8 latach tutaj marzę o tym do tego stopnia że czasami w nicy bęczę i nie mogę spać:)

  6.  

    Ja w USA też już nie widzę przyszłości. 20 tat emigracji wystarczy. Kupiłam niedrogie, nowo wybudowanie mieszkanie na Bielanach w Warszawie, każdy Warszawiak wie, że to jedna najładniejszych dzielnic miasta. Poza tym niedaleko do metra.

    • Jan Baran CommentAuthorJan Baran
    • CommentTime21 Oct 2013 zmieniony
     
    a czemu tam juz nie ma przyszłości nie rozumiem za bardzo ??

Od 1 do 7 z 7

  •  

RSS Feeds