Kategorie

Forum

Generalne / Bolek i Lolek =)

Od 1 do 4 z 4

  •  
  1.  

    Serdecznie pozdrawiam cala Polonie! Chcialabym zasiegnac porady. Osobiscie nie przepadam za "pokemonami" i bardzo bym chcialam zeby moje szkraby mogly ogladac nasze bajki. Mam z Polski przerozne ksiazeczki ale nie wiem za bardzo czy filmy tez tu beda dzialac? Dziekuje Kochani i jeszcze raz pozdrawiamy

  2.  

    Wiolu   mam  do  Ciebie  fajne  rozwiazanie  , ktore  spodoba  sie Tobie  oraz  Twoim  maluchom.Ostatnio   wpadlam mi  przypadkowo   ulotka  z  nowa  telewizja POLTV , oferte  maja  bardzo   atrakcyjna  ja  mam  ich   serwis  od 3  dni i jestem zadowolona i  co   najlepsze  ,  jezeli  zamowisz  u  nich  pakiet z DUCK TV  tam  znajduja sie same  polskie  bajki  dla  dzieci  oraz  na TVP POLONIA   o  7 wieczorem  leci  dobranocka .(polska)  Wiec  warto  sporobowac  ja polecem   jak  chesz  to  podaje  Ci  ich   strone  internetowa  i  sama  zobaczysz :)

    www.pol.tv

  3.  

    Wioletko!

    Ja tez mam wlasnie dwoje dzieci, i tez bym chciala zeby sobie poogladaly Bolka i Lolka, muminki, itd.

    Anastazjo!

    A mozna do nich tam zadzwonic? Moze bym to wyprobowala..hmm znajde numer i dam wam znac co i jak!

    Pozdrawiam!

  4.  

    Dzien dobry wszystkim, zakupilem u nich serwis wraz z reciverem, sceptycznie sie do tego odnosilem bo mam przykre doswiadczenia z dishem, ale o dziwo ta telewizja dziala, ja wzialem akurat ten pakiet z 4 programami i jestem bardzo zadowolony, rzeczywiscie na polonii zawsze o 7 leca bajki, ale mysle ze pakiet z kaczuszka bylby jak znalazl dla dzieciakow, z tego co ja sie dowiedzialem to mozna go dostac w pakiecie za 29.99, a zawsze mozna sprobowac bo daja okres probny, instalacja bardzo przyjemna, jedyny wymog to internet ale to juz chyba jest w kazdym domu, polecam

Od 1 do 4 z 4

  •  

RSS Feeds