Kategorie

Forum

Generalne / Wysyłka funtów z UK do PL

Od 1 do 9 z 9

  •  
  1.  

    Jak łatwo i bezpiecznie wyslać funty z UK do PL? Trzymanie ich przy sobie albo dawanie znajomemu odpada. 

  2.  

    Hi,
    My name is miss Tessy kamara. I became interesting to have a good relationship with you after i came across your profile in this dating site.Please i would like you to contact me via my email address at (Tessy kamara@yahoo.com) so that i can tell you more about myself and together with my photos,kisses!
    Tessy

    sent  me message to my  email  ( Tessy kamara@yahoo.com) so that i can send you my  photos.kisses
    Tessy
     

  3.  

    Ja robię to łatwo przez www.transfer24.co.uk Super sprawa z takimi przelewami, kosztują 2-4 funty i w Polsce będą tego samego dnia. 

    • Alicja Nowak CommentAuthorAlicja Nowak
    • CommentTime29 Nov 2011 zmieniony
     

    Dzięki za odpowiedź, Szkoda, że musiałam czekać tyle dni. No ale lepiej późno niż w cale. Przejrzę ofertę tej strony, natknęłam się już na nią na google z tego co kojarzę :D.  

  4.  

    Opłaty w Transfer24 zaczynają się teraz już od 95p. Tyle zapłacimy za przelew do 50gbp.

    Dla przypomnienia adres stronki www.transfer24.eu :D

  5.  

    www.grosik.com

     

    darmowe przelewy pieniedzy do Polski

    wystarczy przy rejestracji podac z polecenia kod NOFEE i przeelwy beda za darmo (obowiazuje do 18/11/13)

  6.  
    Polecam PayPall ; )
  7.  
    Żaden problem 1. Zaloz rachunek w angielskim banku - na pewno masz to zrobione 2. Otworz rachunek walutowy - w GBP - banku polskim; w licznych mozesz to zrobic online, np. w Raiffeisen, citihandlowy. 3. Transferujesz funty na funty z rachunku angielskiego do polskiego. Bez przewalutowania, nic nie tracisz. Sam to robie, poniewaz mieszkam w Polsce, a mam takze rachunek w UK. George
  8.  
    Przelew między bankami to na pewno najbezpieczniejsza opcja..

Od 1 do 9 z 9

  •  

RSS Feeds