Kategorie

Forum

Generalne / Telewizja TVN – szuka polskich rodzin na całym świecie do programu Surowi Rodzice

Od 1 do 1 z 1

 •  
 1.  

  Witam,

  Jestem dziennikarzem telewizji TVN – jednej z największych polskich stacji telewizyjnych. Obecnie pracuję w redakcji programu „Surowi Rodzice”. Format “The World's Strictest Parents” powstał w Wielkiej Brytanii, gdzie emitowała go publiczna stacja BBC Three. Licencję na realizację własnych wersji zakupiły też kanały m.in. z USA i Australii. W tym roku licencję na program zakupiła telewizja TVN - program pod tytułem "Surowi rodzice" pojawił się na antenie telewizji TVN od 11 marca (emisja programu jest w każdą niedzielę o godz. 20.00).

  "Surowi rodzice" to program, którego bohaterami są niepokorne nastolatki. Ich rodzice nie są w stanie sami sobie z nimi poradzić, dlatego godzą się na ciekawy eksperyment - krnąbrne pociechy oddają na jakiś czas pod opiekę innych rodziców – bardziej surowych,  w których domu panuje dyscyplina i jasne zasady gry. Niesforne dzieciaki stają się na kilka dni pełnoprawnymi członkami nowej rodziny, wraz ze wszystkimi przywilejami i obowiązkami, które zostają im odgórnie narzucone.

  Program cieszy się bardzo dużą popularnością w Polsce. Jest bardzo chętnie oglądany zarówno przez rodziców i nastolatków w naszym kraju. W związku z tym telewizja TVN zdecydowała się na zrealizowanie kolejnej serii „Surowych Rodziców”.  Tym razem chcielibyśmy wysłać niesfornych nastolatków z Polski do „surowych rodziców” z innego kraju. Oczywiście mamy na myśli polskich „surowych rodziców”, czyli Polaków, którzy mieszkają zagranicą. Zależy nam na rodzicach, którzy są bardzo konkretni, bo surowi to nie znaczy agresywni, ale konsekwentni, stanowczy, skuteczni i znający granice. Szukamy ludzi, którzy kierują się w życiu wartościami i mają pomysł na wychowywanie zbuntowanych dzieciaków. Rodziców, którzy wychowali bądź wychowują dzieci i potrafią sobie poradzić z problemami typowymi dla nastolatków. Rodziny muszą mówić po polsku. Nic się nie stanie jeśli dzieci nie będą mówiły, natomiast z rodzice są najważniejsi i muszą się porozumiewać komunikatywnie po polsku. Najlepiej gdyby były to rodziny, które mieszkają tam od lat. Byłoby świetnie gdyby to było kolejne pokolenie (ale oczywiście to nie jest konieczne). Chcielibyśmy postawić na różnice w wychowaniu dzieci i w życiu codziennym. Bardzo nam zależy na tym, żeby oprócz tego, że wyjeżdżamy do innego państwa, pokazać coś ciekawego, innego, co by uzasadniało nagrywanie programu w innym kraju. Oczywiście pokrywamy wszystkie koszty utrzymania nastolatków (zazwyczaj chłopak i dziewczyna w wieku 14-18 lat), a rodzina dostaje wynagrodzenie za udział w programie. Wszystkie koszty są po naszej stronie.

  Najnowszą serię chcielibyśmy nagrywać w polskich rodzinach zagranicą. Nie mamy żadnych ograniczeń jeśli chodzi o kraj. Cały czas czekamy na zgłoszenia rodzin. Odpowiemy na każde pytanie. Bardzo chetnie porozmawiamy również na Skype- nazwa użytkownika: surowi.rodzice

   

  CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZNENIA

   

  Poniżej link do strony internetowej „Surowych Rodziców” oraz linki do poszczególnych odcinków programu:

  http://surowirodzice.tvn.pl/

  http://surowirodzice.tvn.pl/odcinki-online/

   

  Pozdrawiam,

  Magdalena Twardowska

  +48 519 520 053

  m.twardowska@tvn.pl

  redakcja programu Surowi Rodzice

  Skype: surowi.rodzice

  TVN

   

Od 1 do 1 z 1

 •  

RSS Feeds