Kategorie

Forum

Uwagi, Wskazówki i Sugestie / Sugestie i Wskazowki na polepszenie serwisu.

Od 1 do 10 z 54

  1.  

    Prosimy tu dopisywac wasze uwagi, sugestie lub wskazowki na polepszenie serwisu, lub na dodatki ktore chcielibyscie zobaczyc w serwisie Polacy na Swiecie.

  2.  

    Powinna być jeszcze wyszukiwarka nazwisk "szkaj znajomych" tak jak na stronie "Nasza Klasa.pl"

  3.  

    Wyszukiwarka juz jest......wydaje nam sie ze troche ulepszona od standardowej wyszukiwarki. Wystarczy kliknac link "szukaj znajomych" ze strony głównej lub link  "Wasza Strefa" z glównej nawigacij, lub link "szukaj znajomych" we własnym profilu, i w polu w ktorym pisze "szukaj tutaj" nalezy zaczac pisac. Mozna pisac imie, nazwisko, lub imie i nazwisko...mozna takze wpisac grupe wiekowa, np. 20-40, lub wpisac, mezczyzna, lub, kobieta i automatycznie rezultaty sie beda odswiezaly.

    Mam nadzieje ze ta odpowiedz pani pomogla.

  4.  

    Ja chcialbym abyscie umozliwili jakiekolwiek skazowki dla nowych urzytkownikow strony.  Krystian zrobcie link na nawigacje dla ludzi miejacych wszelkie pytania dotyczace strony i jej mozliwosci !!! A takze oddzielne forum dla tych co maja pytania tylko zwiazane ze strona !!! Z czasem uwazam, ze uwatwi to nietylko sprawe urzytkownikowi w dalszym przebiegu, ale i wam tak samo!!!

  5.  

    Apropo ja jestem, ok jesli chodzi o nawigacje, przynajmniej tak mnie sie wydaje!!!

  6.  

    Strona "Najczęściej zadawane pytania" powinna być dokończona w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Jeżeli chodzi generalnie o pomoc, lub pytania czy wskazówki, to wlaśnie ten wątek jest do tego. Alternatywnie, użytkownik może wysłać nam wiadomość.

  7.  

    TAB (button)

    chcialbym widziec gdzie sie znajduje na strone, kiedy pisze i powiedzmy nacisne tab aby wyslac message , to tak naprawde to niewiem czy tab wybral guzik "send" bo niewidac moza jakis wskaznik? lekkie podkreslenie guzika lub i lini na stronie, ktora przegladam i tabuje!!!

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime11 Feb 2008 zmieniony
     

    Chlopaki, wlozyliscie duzo energi nad ta stronke, i nie watpie ze bedzie bardzo fajna jak wyjdzie z beta...wogule dobry pomysl aby zjednoczyc polakow na calym swiecie.  Tu jest pare moich sugesti jako uzytkownik od paru dni:

    - backward navigation on photos
    - standard uploading of videos (zeby nie bylo wklejania kodu bo to myli, latwiej wkleic caly URL)
    - control of profile criteria, ie) birthdate (zeby np. byla opcja na rok lub miesiac jezeli ludzie nie chca podawac obu)
    - sitemap? (Website directory replaces this?)
    - finding friends is probably one of the most important tasks on this website.  That's why a drop down navigation to find friends instead of typing criteria into search box would be more user friendly, ie) age between 20-30, sex, etc. (easier for user to select criteria rather than having to type it).  I believe right now the search box only allows for one criteria to be entered?  A few drop downs in combination with a search box for example to enter a name will refine results significantly, especially when this database gets larger.

     

  8.  

    Czesc Magda,

    tu sa moje odpowiedzi,

    1. backward navigation on photos - juz jest dodane do listy rzeczy do zrobienia

    2. Nie spotkalem sie jeszcze ze strona (moze mozesz podac przyklad) gdzie mozna wkleic cale URL i dodane zostanie wideo. Wiem ze mozna dodawac specialne tagi HTML ale nie wiem czy bedziemy mogli to dodac, ze wzgledu ze moze to spowodowac pewne ryzyko gdy ktos sie zna na dodawaniu nieprawidlowego kodu. Mamy na liscie dodane wklejania wideo z komputera, ale jest do dosyc pracochlonne, i nie wiem cy bedzie to dodatek do bety publicznej czy do koncowej wersij strony.

    3. Dodamy ustawienia "prywatnosci" poprzez ktore uzytkownik bedzie mogl nastawiac profil np na publiczny czy prywatny zarowno jak poszczegolne rzeczy jak wiek, czy lokacja.

    4. website directory to jest sitemap

    5. Jezeli chodzi o search to oboje z Karolem myslelismy ze "live search" bedzie bardzo ciekawy, ale zauwazamy ze ludzie maja trudnosc z uzytkiem. Nie dodalismy zwyklej formy do szukania, bo nie chcielismy zeby uzytkownik musial wracac do formy za kazdym razem jak chcial przeszukac cos nowego. W tym momencie mozna wpisywac pare zeczy naraz, np "mezczyzna 20-30" wyzuci wszystkich mezczyzn w wieku 20-30, i mozna to bardzo szybko zmienic po prostu wpisujac cos innego, i rezultaty sie automatycznie zmienia bez zadnych form czy guzikow, no ale zobaczymy jeszcze co uzytkownicy na ten temat powiedza.

    Dzieki za sugestie.

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime13 Feb 2008
     

    2. Na facebook sie prosto wkleja URL zeby dodac video z YouTube.

Od 1 do 10 z 54

RSS Feeds