Kategorie

Forum

Uwagi, Wskazówki i Sugestie / Sugestie i Wskazowki na polepszenie serwisu.

Od 21 do 30 z 54

  1.  

    I made the font in the "what's new" section a little bigger. When you say "user's info" what are you refering to? Age, sex and location?

  2.  

    YES

  3.  

    Krystian!!!!  Ratunku!!!  Cos sie dzieje,nie moge ogladac filmikòw na forum!!!  Cos zmieniliscie w serwisie?Blukuje mi cos ,wyskakuje kontrola Active X  .Co to takiego? Wczesniej tego nie bylo!

  4.  
    formant activex i dodatki do przegladarek to niewielkie powszechnie uzuwane w necie programy. Ulatwiaja przegladanie, udostepniając paski narzedzi, odtwarzanie wideo, zawartosci animowanej i innych takich tam :P sprawdz ustawienia activex w swojej przeglądarce, w IE wejdz w: Narzedzia/Opcje internetowe.../Zabezpieczenia/Poziom niestandardowy... i w dziale Formanty ActiveX i dodatki plug-in dokonaj nastepujących ustawien: Inicjowanie i wykonywanie skryptow formantow ActiveX nie zaznaczonych jako bezpiecznie – wyłacz. Pobieranie podpisanych formantów ActiveX – wlacz. Uruchamianie formantow AxtiveX i dodatkow plug-in –wlacz. Wykonywanie skryptow formantow ActiveX zaznaczonych jako bezpiecznie –Wlacz. Zatwierdz zmiany klikając OK ;) ActiveX moze tez byc blokowany przez Twojego antywirusa/firewalla powodow moze byc conajmniej kilka, jaka masz winde i z jakiej przegladarki korzystasz?
  5.  

    PYTYNIE:....Jak wam sie podobaja strzalki kiedy olgladacie zdjecia w albumie????

     

    Moim zdaniem to sa z deka troche za duze i przykrywaja za duzo zdjecia.

    I poza tym jak nacisne na strzalke to widze linie idaca przez srodek zjedcia.

  6.  

    nigdy nie widzialam piekniejszych strzalek!!!!

  7.  

    strzalki naprawde sa wspaniale, a te konty ...... mmmm mmm mmmm

  8.  

    BAJUTIFUL ARROWS, ale mój problem jest inny mało ludzi coś dziś na serwerze, czyżby jakaś recesja zaszła?

  9.  

    OK mam problem z czcionka polska a tak naprawde odpowiednikami na zastempujace bledy ortograficzne, ktore znajduja sie powyzej okna "Dodaj odpowiedz" akurat tej opcii tutaj niema i dlaczego?

    Po drugie teraz niemam zadnej opcji aby poprawic tekst, nieumiesciliscie literek poprawnych!!

    Po trzecie kiedy mam ta mozliwosc piszac do Was wiadomosc to, kiedy nadchodzi potrzeba zmiany tekstu i jej przerobki ortograficznej to w tym momencie musze kasowac tekst az do zdania potrzebujacego zmiane.  Jesli powiedzmy klikne w polowie tego co pisze komentarza i wykasuje lub tez podkresle pojedyncza literke i wybiore odpowiednia literke w zamian, to wtedy co naspetuje to jest to, ze literka wysfietlona zostaje na koncu zdania a nie gdzie mialem potrzebe aby ja zmienic !!

     

    To wszystko jak narazie, keep it up guys good work  !!!

  10.  

    CO to znaczy opcii??

Od 21 do 30 z 54

RSS Feeds