Kategorie

Forum

Uwagi, Wskazówki i Sugestie / Sugestie i Wskazowki na polepszenie serwisu.

Od 31 do 40 z 54

  1.  

    Nie ma opcij na Polskie znaki na forum, bo na forum jest uzyty "WYSIWYG editor" a w komentazrach do zdjec/profili i wiadomosciach nie. Ten wlasnie "WYSIWYG" na forum jest pluginem do forum zrobionym przez inna firme, a dodawanie Polskich znakow jest zrobione przez nas, i zamiast bawic sie kodem inncyh, na forum tez zostanie zimplementowane dodawanie Polskich znakow i WYSIWYG zostanie usuniety. W jego miejsce jakze i podczas dodawania komentarzy czy wysylania wiadomosci dodamy takze BBCODE (mozliwosc dodawania hiperlaczy, podrkreslen, lub pogrubien liter) i smileys.

     

    Jezeli chodzi o punkt drugi to nie wiem o co ci chodzi.

     

    Nad trzecim pracujemy.

     

  2.  

    moduł sprawdzania pisowni przydałby się, błędy ortograficzne są czasami porażające...

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime19 Jul 2008
     

    Szkoda, ze nie mozna dodac wiekwszej ilosci zdjec ( chociaz trzy )do profilu firmy.

  3.  

    Wchodzac na jakiekolwiek forum z Polski mam wrazenie, ze jest to forum pieknosci polskiego jezyka. Tam wszyscy wszystkich poprawiaja, wyzywajac sie przy tym od prof. Miodkow. Wg mnie miejsce to sluzy do wyrazania swoich mysli a nie popisywania sie piekna polszczyzna. Zwroc uwage, ze gro osob na tym portalu nigdy nie chodzila do polskiej szkoly i nigdy nie nie pobieralo fachowej edukacji w tym zakresie. Jakiekolwiek przesadne poprawianie

    kogokolwiek moze tylko zablokowac ich chec udzielania sie w jezyku polskim, a j. angielski tez jest nie wszystkim zrozumialy. Wiecej luzu jest wskazane, mniej sztywnosci, a wszystko bedzie cacy.

     

     

     

  4.  
    Marek Urbanowicz:

    Szkoda, ze nie mozna dodac wiekwszej ilosci zdjec ( chociaz trzy )do profilu firmy.

    W tym momencie pracujemy nad zlaczeniem trzech glownych sekcji, "ogloszenia" "katalog firm" i "oferty pracy". Zostana one przerobione w sposob ktory ulatwi i uprosci uzywalnosc ich. Bedzie takze mozliwosc dodawania wiecej niz jednego zdjecia.

    Dodatkowo zdjecia prac mozesz dodac do galeri w profilu, jakze i link do strony (jezeli taka posiadasz)

    W nastepnych miesiacach uaktywnione zostana takze blogi i grupy, poprez ktore bedziesz mogl np w detalu opisywac swoje prace, i inni beda mogli na to komentowac (lub nie) zalezec bedzie to od ciebie.

    :)

  5.  
    Jerzy Dabrowa:

    Wchodzac na jakiekolwiek forum z Polski mam wrazenie, ze jest to forum pieknosci polskiego jezyka. Tam wszyscy wszystkich poprawiaja, wyzywajac sie przy tym od prof. Miodkow. Wg mnie miejsce to sluzy do wyrazania swoich mysli a nie popisywania sie piekna polszczyzna. Zwroc uwage, ze gro osob na tym portalu nigdy nie chodzila do polskiej szkoly i nigdy nie nie pobieralo fachowej edukacji w tym zakresie. Jakiekolwiek przesadne poprawianie

    kogokolwiek moze tylko zablokowac ich chec udzielania sie w jezyku polskim, a j. angielski tez jest nie wszystkim zrozumialy. Wiecej luzu jest wskazane, mniej sztywnosci, a wszystko bedzie cacy.

     

     

     

    Zgadzam sie ze zbyt negatywne pouczanie w niczym nie pomoze, ale z drugiej strony jezeli ktos chce pomoc i robi to pozytywnie, wydaje mi sie ze moze to przyniesc pozytywne efekty. Marcin mnie np. czesto poprawia, ale jestem za to wdzieczny bo w ten sposob moge poprawic wlasna Polszczyzne.


  6.  

    mnie tez czasami bije po oczach ilosc bledow w postach, i tak jak wczesniej strasznie to na mnie dzialalo, tak teraz kiedy sam po sobie widze, ze czym dluzej jestesm odciety od jezyka polskiego, tym trudniej jest mi pisac bez bledow, stalem sie duzo bardziej wyrozumialy, dla osob, ktore mieszkaja poza Polska, natomiast jesli ktos mieszka w Polsce i pisze jak gamon, to zadne dys go nie usprawiedliwia i marne ma szanse na szacunek z mojej strony  

  7.  

    Zdania zaczynamy z Wielkiej litery a kończymy kropką.

     

     

    profesor mniodek 

  8.  

     

    Marek Jankowski:

    Zdania zaczynamy z Wielkiej litery a kończymy kropką.

     

     

    profesor mniodek 

    No tak, ale dlaczego "wielkiej" przez duze W.

    Trener II klasy Jarzabek

  9.  

    Zapomniałem o kropce po zet   

Od 31 do 40 z 54

RSS Feeds