Kategorie

Forum

Generalne / jak uzywac wyszukiwarke w glownych sekcjach.

Od 1 do 5 z 5

  •  
  1.  

    Tu jest krotkie wytlumaczenie uzytko gornej wyszukiwarki ktora wystepuje w sekcij najnowsi uzytkownicy, oferty pracy, ogloszenia, i katalog firm. Uzyje sekcij najnowsi uzytkownicy jako przyklad.

    Nad wszystkimi rezultatami na tej wlasnie stronie, widoczne jest pole w ktorym wpisane jest "szukaj tutaj"

    Wystarczy kliknac tam myszka i wpisac naprzyklad kogos imie, i automatycznie rezultaty sie zmeinia. Jezeli chce sie zobaczyc tylko tych uzytkownikow ktorzy sa zalogowani, wystarczy wpisac "zalogowany" lub "zalogowana".

    Jezeli chcemy naprzyklad znalezc uzytkownikow w wieku 20-40lat, wystarczy wpisac [20-40] i rezultaty automatycznie zostana zmienione. Mozna wsyztko uzywac w kombinacij, np. zalogowany [20-40] pokaze wszystkich zalogowanych uzytkownikow w wieku 20-40 lat.

  2.  

    A jesli ja mam propozycje pracy lub dzialalnosci zarobkowej dla kogos ?gdzie ja moge umiejscowic? Na razie jak widze sa tylko oferty pracy.

  3.  

    Jezeli jest to porpozycja, takze moze byc umieszczona w Ofertach pracy. Zobaczymy jakie oferty beda dodawane, i jezeli duzo bedzie propozycji, dodamy inna sekcje specialnie na to.

  4.  

    Dzieki !  Dzisiaj jakos sobie dalam rade! Chyba jestem pierwsza!!

    Przemyslcie tylko moze to,ze na swiecie coraz wiecej firm posluguje sie marketingiem  sieciowym (MLM) i  nazwa firmy wlasciwie nie powinna byc uzywana , poniewaz tak jak ja , jestem niezaleznym wspòlpracownikiem wielkiej firmy miedzynarodowej,ale  nie jestem ta firma  i nie moge uzywac  nazwy firmy z ktòra wspòlpracuje, natomiast moge dac mozliwosc  innym zalozenia takiej samej  wspòlpracy i  dzialalnosci  jak  moja-niezalezna i dochodowa! Jak to ustawicie ? Moze nazwa firmy nie powinna byc oznaczona gwiazdka jako  pole obowiazkowe do wypelnienia  lub  wymyslicie cos jeszcze lepszego...

        Mysle jednak ,ze  jestescie "lebskie" chlopaki  i cos wymyslicie!!! Bravi!!!Przepraszam za te  uwagi,ale jak cos jest dobrze zrobione to odrazu sie widzi  i mysle ze nalezy pochwalic dobra robote , ale takze podrzucic tez jakas mysl czy tez uwage!!  Ciao!!!

  5.  

    Wydaje mi sie ze nadal mozna dodac taka oferte do ofert prac, tyle ze w pole firmy, mozesz wpisac co chcesz (np. prywatna, czy MLM, czy cokolwiek innego co mailo by sens.)

Od 1 do 5 z 5

  •  

RSS Feeds