Kategorie

Forum

Generalne / Dom marzen...

Od 11 do 20 z 23

  1.  

    wyglada naprawde super!

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime25 Jul 2008
     

    Ooo, swietny temat, taki jaki lubie;)

    Generalnie to lubie domy nowoczesne bo maja przestrzen i duzo okien...a tak naprawde to dom musi mi wpasc do oka bo ma to cos w sobie...jak np. lasek za domkiem czy duzo zieleni, czy jest na gorce, ma fajny widok, jest w przyjemnej dzielnicy, itd...Nowe domki sa ladne, ale niestety jest za lyso na moj gust bo drzewka sa za mlode.

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime26 Jul 2008 zmieniony
     

    To zalezy, gdzie sie kupi dzialke pod budowe. Ja kupuje w starych dzielnicach domy do wyburzenia i buduje nowe. Wtedy sa stare drzewa i fajne widoki. W Kanadzie nie ma starych zabytkow jak w Europie i ludzie tesnia za czyms bardziej klasycznym. Nowoczesnosc nie jest po prostu w modzie. Ja lubie tez tak projektowac aby dom starzal sie razem z wlascicielem i nie tracil na wartosci. Nowoczesne wykonczenia bardzo szybko sa niemodne-( juz po roku) znaki uzywania , starzenia sie, powoduja ze taki dom bardzo traci na wartosci i brzydko wyglada. Wlasciwie co roku tak jak w ubraniach, cos nowego jest modne, wchodza nowe kolory i ksztalty. Klasyka zawsze zostaje i slady zadrapania tylko dodaja uroku. Wydanie pieniedzy na dobre materialy jak granit i drzewo zawsze owocuje. Laminat i plastyk brzydko sie zuzywa i szybko staje sie bezuzyteczny. Cala sztuka polega na laczeniu klasycznego wygladu z nowoczesna funkcja. T o  jest przyklad na polaczenie duzych okien z widokiem i klasycznym  wygladem w  domu, ktory wlasnie skonczylem.

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime26 Jul 2008
     

    To tez jest nastepny dom do wyburzenia......

  2.  

    no to ja juz wiem kto bedzie mi budowal dom :)

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime26 Jul 2008
     

    To dom w sasiedztwie i kolejny dosyc dobry przyklad polaczenia nowoczesnych elementow z tradycyjna, dworkowa architektura i zielenia. Ten dom tez ma nowoczesna funkcje i duze okna od tylu.

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime26 Jul 2008
     

    Tym razem  dom letniskowy z duzymi oknami. Moj projekt i wykonawstwo.

  3.  

    dla mnie osobiście domek w stylu kaszubskim nad brzegiem morza z  widokiem na nie, mały ogródek, kochająca żona i dzieciaki,

    no cóż dla mnie najważniejsze !

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime26 Jul 2008
     

    Ha, ha, ha.  Przeciez sam piszesz ,ze nienawidzisz polskiej mentalnosci a to akurat dobra polska mentalnosc . Nie jestes tez zonaty, jak sie ozenisz, bedziesz mial dzieci i ogrodek to pogadamy co jest najwazniejsze. Ja przez to przeszedlem i wole zaglowke na Karaibach lub narty w Alpach. Zartuje..... to tylko marzenia, coraz blizej do wieku, kie

    dy dobra kupka jest najwazniejsza.....Kaszuby... tam tez dzialalem.... dalszy ciag nastapi.

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime26 Jul 2008 zmieniony
     

    To jest domek goscinny, poprzedni jest domkiem gdzie mieszka osoba nadzorujaca posiadlosc 15 hektarowa na Kaszubach . Na Kaszubach mozliwy jest tylko widok na jezioro.I po co mysmy  z tamtad wyjezdzali ?

Od 11 do 20 z 23

RSS Feeds