Wiadomości

Odpalamy publiczną beta.

Krystian Frencel 8 Marzec, 2008

Po dodaniu wielu udoskonaleń jesteśmy nareszcie gotowi na publiczną beta. Jesteśmy z tego bardzo, bardzo zadowleni. Mamy nadzieję że się tu wszystkim spodoba, i zostaniecie z nami na dłużej.

 

Co nowego w trawie piszczy

Krystian Frencel 23 Luty, 2008

Wydaje nam się, że jest to najciekawsza rzecz na stronie. Teraz, za każdym razem kiedy się zalogujecie będziecie mogli od razy zobaczyć który z waszych znajomych zmienił coś w swoim profilu, jakie dodał zdjęcia, lub jakie komentarze wam zostawił. Koniec z lataniem po stronach, próbując znaleźć coś nowego. Wszystko dostępne w sekcji "Co Nowego"

 

Powiadomienia

Krystian Frencel 20 Luty, 2008

Prawdopodobnie zauważyliście że otrzymujecie powiadomienia przez email jeżeli ktoś wyśle wam wiadomość, doda komentarz do profilu lub zdjęcia. Wydaje nam się że te powiadomienia wam pomogą, ale jeżeli wydaje wam się że są denerwujące, można je bardzo łatwo wyłączyć. Wystarczy kliknąć "Mój Profil" > "Ustawiena" > "Ustawienia Email"

 

Komentarze, opisy i edycja zdjęć

Krystian Frencel 18 Luty, 2008

Właśnie skończyliśmy pracę nad kilkoma dodatkami i udostępniliśmy je publicznie. Możecie teraz komentować zdjęcia swoje jak i innych, dodawać do nich opisy jak i obracać dodawane zdjęcia. Jeżeli macie zdjęcie przekręcone nie potrzebujecie programu graficznego. Wystarczy zdjęcie dodać, otworzyć w pełnym wymiarze i obrócić.

 

Coraz bliżej...

Krystian Frencel 24 Styczeń, 2008

W przeciągu następnych kilku tygodni, zostanie dodanych kilka bardzo ciekawych zmian i dodatków do strony. Planujemy wypuścić stronę jako publiczną beta pod koniec marca. Mam nadzieję że niedługo będziemy mogli wszystkim wysłać powiadomienie o nowych dodatkach w serwisie. Do następnego razu.

 

Najbliższe zmiany i dodatki.

Krystian Frencel 5 Styczeń, 2008

W ciągu kilku najbliższych dni, będziemy implementować pewne zmiany i dodatki. Poniżej jest lista tych właśnie zmian. Jeżeli chcielibyście dodać coś od siebie, bardzo prosimy o odwiedzenie forum Uwagi, Wskazówki i Sugestie.

 

  • przesyłanie plików z własnego komputera na serwer zostanie dodane na forum, żeby ułatwić dodawanie zdjęć do postów.
  • suma wszystkich znajomych w profilu użytkownika i randomizacja wyświetlanych znajomych w profilu jeżeli liczba znajomych przekracza liczbę dozwoloną do wyświetlenia w profilu
  • widoczny link "szukaj znajomych" w profilu użytkownika żeby ułatwić wyszukiwanie znajomych
  • adres który jest teraz wymagany podczas rejestracji zostanie usunięty z formularza. Jedyne wymagane dane to będą kraj, miasto, i prowincja lub stan dla użytkowników z Kanady i Stanów Zjednoczonych.
  • wpis do listy notyfikacyjnej o wypuszczeniu publicznej beta. Rejestracja w tym czasie jest tylko otwarta dla tych którzy dostaną specjalne zaproszenie.
  • generalna strona z wszystkimi wątkami zostanie dodana do forum, żeby ułatwić czytanie wszystkich najnowszych wątków niezależnie od kategorii do której należą
  • w górnym rogu strony, zmjana języka zostanie zaprezentowana przez flagi. Myśle że ułatwi to wizualne rozpoznanie zmiany języka na stronie.

 

A więc rozpoczynamy!

Krystian Frencel 3 Styczeń, 2008

Po paru mięsiącach ciężkiej pracy nareszcie wypuszczamy prywatną beta Polacy na Świecie. W ciągu następnych paru tygodni mamy nadzieję że z waszą pomocą uda nam się naprawić jakiekolwiek istniejące błędy na stronie, jeżeli takie będą istnieć =)

Życzymy miłej zabawy

RSS Feeds