Categories

Forum

Entertainment / POLACY DO BOJU!!! EURO2008

11 to 17 of 17

  1.  

    ale masakra byla...  znowu przegrali !

  2.  

    .....mam nadzieje ze w Czwartek bedzie lepiej,.....mosimy wygrac nastepne dwa mecze i idziemy dalej!!!!!!!!!!......
    .......jakies przewidywania na wynik w meczu, Polska Austria, 12-go.....

    2:1 Dla Polski

  3.  

    a co do za rasistowskie podteksty? ;)

    Nie Rasistowskie to tylko ich haslo bo nie wiem czy wiesz Wisla i Legia sa rywalami a druzyna Pasow(czyli legi) sa uwazani za zydow lol Dluga historia, zadluga na pisanie lol dlatego tez sie nazywa

    ŚWIĘTA WOJNA-KRAKOWSKIE DERBY

      miedzy tymi dwoma druzynami lol Co jest smieszne bo obydwie druzyny sa z Krakowa

    Tu jest maly filmik WISLA WISLA :)

    :

     

     

     

  4.  

    masakra straszna !!!w trzeciej monucie doliczonego czasu gry !!!osobiscie pojade do uk i temu arbitrowi to chyba  nogi z dupy powyrywam!!!powinien wyleciec na zbity pysk !!!pluj mu w oczy a powie ze deszcz pada.. zlodziej!!!

  5.  

    Co by nie bylo, Austriacy zasluzyli na wygrana-- ogladaliscie pierwsza polowe??? Moglo byc nawet Austria 4-1 Polska

    Nie ma czym sie cieszyc.

    Boruc i Roger niech zostana, cala reszte wy%&%@#olic.

  6.  

    No i bylo Euro no i nie ma lol

    Moze i lepiej bo z takim skladem to oni mogom grac na podworku znami (opruch oczywiscie Boruc)

    Jak by nie bylo tego bramkarza to tak jak piotrek mowi mecz by sie skonczyl 4-1 dla Austri.

    Wszyscy mowiom o tym jak austria jest najgorsza druzynom w Euro2008 chociaz mnie to boli to naprawde mysle ze to Polska jest najgorsza druzynom

    Jedyne co potrafiom to wkurwiac ludzi

    Nara

     

  7.  

    W kwalifikacjach wygralismy z portugalami... kazdy sie zachwycal-- ale jezeli ktos ogladal te mecze, to musial widziec ze nam sie fuksnelo.

11 to 17 of 17

RSS Feeds