Kategorie

Forum

Przyjaźń, Miłość i Seks / Samotność

Od 1 do 10 z 16

  1.  

    ,,przyjaciół się nie szuka,przyjaciół sie zdobywa,,wiem........ale ja ich szukam,ponieważ dokucza mi samotność,samej jest mi żle,smutno.Może jest tu ktoś taki jak ja?

  2.  

    ..dobrze trafilas Violetta, tutaj sami koloerzenscy........

  3.  

    Violetta, powinnas dodac swoje zdjecie, napisac cos o sobie....no i oczywiscie probowac nawiazywac kontakty z innymi. :)

  4.  

    O,ktoś zareagował.Zdjecie,może kiedyś.Napisac cos o sobie,troche mi to bedzie wygladac raczej na ogloszenie ,a forum dla mnie jest czyms,gdzie mozna podyskutowac i wtedy dowiadywac sie cos o sobie.Pozdrawiam

  5.  
    Napisalas ze jestes samotna....Ale czy na pewno....Czego sie wstydzisz???????Siebie??????Chcesz znalezc przyjaciol na podstawie kilku literek??????
  6.  

     

    Elzbieta Rusiecka:Napisalas ze jestes samotna....Ale czy na pewno....Czego sie wstydzisz???????Siebie??????Chcesz znalezc przyjaciol na podstawie kilku literek??????

    czy Ty zawsze jestes taka krzykliwa? i mało wyrozumiala?

  7.  
    Nieeee.Mialam nadzieje ze moze sie ktos odezwie i nawet jak na mnie troche popsioczy to jakos sie zawiaze rozmowa,bo jak narazie jestesmy niewzruszeni...pozdro....
  8.  

    z doswiadczenia wiem, ze samotnosc bardzo czesto sprawi o wiele mniej krzywdy i przykrosci, niz moze to zrobic ktos sercu bliski :]

  9.  
    Witam.Mam nadzieje ze Violetta wybaczy mi moj post ,bylo to troche napisane z rozbiegu za co ja naprawde przepraszam.Nie wiem o jaka samotnosc chodzi,mozna byc samotnym tez wsrod ludzi i nie czuc jej bedac sama.Z mojego doswiadczenia moge powiedziec ze na poczatku brakowalo mi bardzo moich przyjaciol z PL,wspolnych pogaduszek,wypadow i chociaz tutaj tez poznalam fajnych ludzi to nie to samo.Potrzebowalam bardzo duzo czasu zeby przestac myslec i porownywac.Teraz jest ok ale tak jak napisalam potrzeba czasu.Tak ze nie zalamuj rak,przyjdzie czas ze nie bedziesz miala czasu dla siebie i westchniesz.......ja chce pobyc troszke w samotnosci.......pozdrawiam
  10.  

    samotnosc to ... spokoj duszy, to jak pauza w zyciu, ktora ciagnie sie nieustannie.

    ale zawsze po tym przychodzi szczescie i radosc, wiec usmiechajmy sie do innych ludzi

     

Od 1 do 10 z 16

RSS Feeds