Kategorie

Forum

Rozrywka / CZY FOTOGRAFIA ANALOGOWA BEDZIE W 22 WIEKU ?

Od 1 do 5 z 5

  •  
  1.  

     

    OD PEWNEGO CZASU ZACZOLEM SIE INTERESOWAC FOTOGRAFIA. KIEDYS MIALEM STAREGO RUSKIEGO ZENITA. BARDZO BYLEM I NADAL JESTEM ZADOWOLONY Z JAKOSCI ZDJEC, JUZ NA NIM NIE FOCE, ALE GO MAM NADAL !!! TERAZ MAM 2 APARATY 1 ANALOGOWY I CYFROWEGO CWANIAKA .  DLA TEGO TAK GO NAZYWALEM , ZE NAWET Z NIEUDANEGO ZDJECIA ZLE ZKADROWANEGO MOZNA UZYSKAC CALKIEM NIEZLE ZDJECIE .A CZEGO SIĘ NIEDA NA ANALOGOWYM ! ALE JA OSOBISCIE TWIERDZE ZE FOTOGRAFIA ANALOGOWA BĘDZIE ZYLA NADAL !  JESTEM CIEKAWY CZY Z FOTO GALERI SA ZDJECIA ROBIONE ANALOGOWO I SKANOWANE?  

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime11 Aug 2008
     

    Chyba juz nie ma. Moim problemem jest kurz w skanerze, a prfesjonalne skanowanie jest bardzo drogie. Ciagle klisza jednak daje lepsze rezultaty w rozdzielczosci i barwach. Im wiecej milionow  pikseli na cyfrowce. tym wieksze szumy. Jednak  wygoda olbrzymia. Widzialem pare twoich zdjec chyba sa w HDR. Obrabiasz je w Photoshop czy w innym programie np. Photomatix ?

  2.  

    TAK W PHOTOMATIX A KONCZE W PHOTOSHOPIE

  3.  

     WITAM . CZY KTOS Z WAS  MA MOZE JAKAS LUSTRZANKE NIKONA ? CO TYLKO ZARASTA KURZEM A NIESTETY ZOSTALA ZASTAPIONA  CYFRA ? Z MILA CHCECIA POPISZE MOZE NAWET ODKUPIE . POZDRAWIAM BRYLEK

    • A 113 CommentAuthorA 113
    • CommentTime12 Sep 2008
     

    Ja czasami jeszcze focę anologowym EOS 300V i muszę stwierdzić, że te fotki mają dla mnie większą wartość niż te z cyfrówki. Sama nie wiem dlaczego, może dlatego, że właśnie na analogu zaczynałam, może dlatego, że fotki naprawdę ładne robi ten aparat, a może po prostu, że człowiek bardziej się przykłada do takiego zdjęcia, bo tu nie trzaskasz hurtowo jak na cyfrze, nie ma "skasuj". Niestety sama nie zajmuję się wywoływaniem i obróbką tych fotek, a muszę stwierdzić, że w Kijowie coraz trudniej znaleźć punkt foto, gdzie jest możliwość zeskanowania i zgrania na CD (a nawet jeśli już, to jakość pozostawia wiele do życzenia).

    pozdrawiam :)

Od 1 do 5 z 5

  •  

RSS Feeds