Kategorie

Forum

Uwagi, Wskazówki i Sugestie / Samotna, samotny......

Od 11 do 20 z 70

  1.  

    I znow, Elka, Marek, Jurek, czasami Krystian i Kaska, Takie male permotum mobile, czy cos takiego.

  2.  

    Generalnie krytyka jest latwiejsza od uczestniczenia. Ciekaw jestem ile osob czyta forum bez brania udzialu w dyskusjach.

  3.  
    Ja przynajmniej probuje...A gdzie sa inni????Skrytykowalam tylko ze niewiele sie zmienilo od kwietnia,chociaz troche jednak pozmienialo sie.... Jurek przybyl....i mnie prawie zbesztal....
  4.  

    Zbesztal, bardzo pozytywnie prawie. A to zawsze wyzwala reakcje, ktore sa motorem do nastepnych reakcji.

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime18 Aug 2008
     

    Elu , to bylo nawet fajne, bo spowodowalo dyskusje i mysle, ze Ty akurat znasz roznice pomiedzy krzyczeniem, rozrabianiem, zartami, besztaniem- a obrazaniem.

  5.  

    I jeszcze jedno, propunuje przylaczyc Italie do Kanady i Jeszcze dorzucilbym Szczecin.

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime18 Aug 2008 zmieniony
     

    A co z Irlandia ?

  6.  
    O Moj Ty Panie Boze.....to nie do Ciebie Marku................................................................. Marek mnie pochwalil.................................................................................................
  7.  
    Jurek, jeszcze jedno mile slowo z Twojej strony i sie zakocham w Tobie..../a mowilam zadnych ofert matrymonialnych/
  8.  
    Marku a dlaczego Irlandia....Tam jest zimno i wiecznie pada...wiem ze te wszystkie wrzosowiska itp ale Italia jest piekniejsza....i cieplejsza

Od 11 do 20 z 70

RSS Feeds