Kategorie

Forum

Generalne / NIELEGANE POBIERANIE PLIKÓW !!!

Od 1 do 1 z 1

  •  
  1.  

    Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

                               Witam  !!!

    Po pewnej rozmowie  z moim znajomym , zostałem uświadomiony o fakcie ze jestem zwykłym złodziejem !!! Mianowicie , sam zajmuję się fotografią amatorsko , pewnego razu zobaczyłem swoje zdjęcie w necie podpisane JAN KOWLSKI . Oczywiście oburzenie było wielkie DLACZEGO , to jest moje zdjęcie  !!! A  teraz przejdziemy do szczegółów . Sam posiadałem muzykę i filmy ściągnięte z internetu  oczywiście NIELEGALNIE !!! Przecież to tylko muzyka i filmy .A było tego około 10 giga , a znam takich co maja po 500 giga . Czy warto o tym mówić € Myślę ze tak , dlaczego jest tak ze np. na 1000 legalnych płyt jest aż około 400 pirackich ! A tu niechlubny rekord http://www.idg.pl/news/336654/Wielka.akcja.Policji.zlikwidowano.dwie.wytwornie.pirackich.plyt.html . Podobnie  ma się sprawa z oprogramowanie   Windows . A jest dostępny zupełnie za darmochę system Linux . Wiec następnym razem zanim włączymy taki program do ściągania (przecież to tylko muzyka i

    filmy )  może warto będzie się zastanowić czy nie kupić w sklepie oryginalnej płyty naszego IDOLA , a nie po prostu okraść !!!

Od 1 do 1 z 1

  •  

RSS Feeds