Kategorie

Forum

Generalne / Jak ci się żyje tam gdzie jesteś

Od 1 do 10 z 13

  1.  

    Witam Interesuje się stylem zycia, gospodarką, biznesem,

     

    Jestem ciekawy  co robicie tam gdzie jesteście

     

  2.  

     

    Błażej Biskupski (Biskupski):

    Witam Interesuje się stylem zycia, gospodarką, biznesem,

     

    Jestem ciekawy  co robicie tam gdzie jesteście

     

    Jestem w Kanadzie

    www.eliksirmlodosci.ocom.pl

  3.  

    Jest calkiem OK. Jedyna naprawde irytujaca rzecza jest fatalna - na ogol - pogoda. No coz... nikt nie ma na to wplywu.

  4.  

    Rysiek! Przyjezdzaj do mnie! U mnie slonce lsni bezczelnie prawie przez caly rok

  5.  

    W Skandynawii zyje sie dobrze,a polonia jest tak duza ,ze czasem wydaje sie ,ze zyje sie w Polsce ! 

  6.  
  7.  

    Zle mi się zyje. Nie potrafie sie odanalezc w Polskiej rzeczywistosci po powrocie z Irlandii. Chyba trzeba bedzie wyemigrowac znowu.

  8.  
    E tam, ja znam wiele osób, które wróciły i nie narzekają. Tutaj jest trochę info., porad i wskazówek, które mogą być pomocne w poukładaniu sobie wszystkiego w tej polskiej rzeczywistości: www.powroty.pl
  9.  
    Nie wyobrażam sobie powrotu do PL... w Danii żyje nam się całkiem nieźle.
  10.  

    Kochani  po co  emigrowc z chlebem do innego kraju na poniewierke ,jak tu  w Polsce można zyc  dobrze godnie ,

    ja  nie mogę narzekac wiedzie mi  sie dobrze ,dzieki marketingom ,każdy może wiec zapraszam na swoją stronke  a sami się przekonacie ze pieniadze można  zarabiac siedząc w domu

     Zapraszam do współpracy i zarabiania z Pro$ument Club - Money Cycler. To nowość i ogromne możliwości finansowe.
    To Projekt , który pozwala zarabiać pieniadze kazdej osobie ,. Tu zawsze sie zarabia.
    Jezeli chcesz zwiekszyć swoje dochody  polecaj ten Club swoim znajomym.Oferta pewna i sprawdzona.

    http://www.prosumentclub.eu/cfs?katrin

    mail  ;  katarzyna.grzesiuk1976@gmail.com

Od 1 do 10 z 13

RSS Feeds