Kategorie

Forum

Uwagi, Wskazówki i Sugestie / SMUTEK I ROZPACZ W POLSCE

Od 1 do 5 z 5

  •  
  1.  

    w gruncie nie ogarniam całej tej sytuacji... To dziwne uczucie, kiedy ogląda się wiadomości i widzi to wszystko. Nie chodzi o to, że zginął Prezydent - zginęli ludzie, tacy jak ja, czy wy. Ludzie, którzy zostawili bliskich, krewnych, znajomych. Jako że były to osoby z życia publicznego, to wszystko dotyka nas wszystkich nawet po trochu. Szkoda, że Polacy potrafią łączyć się tylko w niektórych chwilach, i zazwyczaj są to chwile tragiczne. Chciałabym przekazać wyrazy współczucia wszystkim rodzinom osób, które zginęły w tym wypadku. I choć nie byłam zwolenniczką Pana Kaczyńskiego, nie interesuję się polityką, nie interesuje mnie to, chcę powiedzieć jedno: Świeć Panie nad ICH duszami. Niech spoczywają w spokoju

  2.  

    . "Po 70 latach znowu odchodzi kwiat polskiej inteligencji" . To przeklęte miejce.

  3.  

    I teraz już wszyscy wiedzą co się wydarzyło w Katyniu !

    Chore to, że musiało zginąć tyle osób aby wszyscy

    się dowiedzieli,  symbolika jest okrutna :(

  4.  

        Tragedia Katyńsko-Smoleńska jest SYMBOLEM dla wszystkich Polaków,

    SYMBOLEM tożsamości Narodu Polskiego i jego "własnością",

    nie możemy pozwolić by to zostało rozdrobnione , zmarnowane ,roztrwonione .

          W obliczu świata musimy pokazać sens - głęboki sens tego zdarzenia

    i wymowę - niech politycy ukują z tego POJEDNANIE NARODU i NARODÓW !

         Niech pamięć tych i tamtych ludzi  będzie zawsze żywa.

    Nie zapomnimy.

  5.  

    Pewnych wydarzen sie nie zapomina nigdy....Jeszcze jako dziecko slyszalam od rodzicow o Katyniu,kiedy nie mozna bylo mowic o tym glosno,nawet w towarzystwie znajomych....Mozna bylo sie za to&nbsp; dostac na &quot;czarna liste&quot;.A teraz....wiemy wszyscy od lat i co?...Historia sie powtarza?....Znowu wiele niedomowien,wersji,filmow z dziwnymi dzwiekami strzalow,ecc....</p>
    <p>&nbsp; Czesc ich pamieci....niezaleznie od pozycji politycznej.stronnictwa i ugrupowania! Takiego zamachu jeszcze nie bylo na swiecie!!!&nbsp; Pozbawic&nbsp; prawie calego rzadu jakikolwiek narod .....Przypadek? Nieszczesliwy? Czyzby? ....Wydaje mi sie to wszystko &quot;szyte&quot; zbyt &quot;grubymi nicmi&quot;......</p>
    <p>&nbsp; Byli to nasi Polacy,ktorzy chcieli uswiecic&nbsp; rocznice&nbsp; tych ,ktorzy odeszli kiedys ,a&nbsp; los i moze &quot;ktos&quot; kto dolozyl reki &quot;losowi&quot;&nbsp; spowodowal&nbsp; to ,ze&nbsp; dolaczyli&nbsp; Ci do Tamtych ....Czyzby historia naprawde sie powtorzyla?....Jest nas duzo w swiecie Polakow ,powinnismy ubiegac sie o wyjasnienie wszystkich niejasnych do tej pory punktow tej katastrofy! Przynajmniej teraz nie wolno dopuscic do&nbsp; zamazania prawdy.&nbsp; Moze powinno sie utworzyc organizacje Polakow&nbsp; na swiecie zadajacych i&nbsp; kontrolujacych dochodzenie w sprawie calego to smutnego wydarzenia.Widze,ze jest juz wiele informacji w internecie poruszajacych niejasnosci tej katastrofy,a wiadomo ,ze nawet w KAZDEJ PLOTCE JEST C OS Z PRAWDY,a co mowic o tak ewidentnych wiadomosciach szerzacych sie na swiecie kanalami prywatnymi....Nie dajmy sie zwiesc przynajmniej tym razem....

Od 1 do 5 z 5

  •  

RSS Feeds