Kategorie

Forum

Generalne / Gdzie jest chat ????

Od 1 do 5 z 5

  •  
  1.  

    Chcialbym tylko sie dowiedziec kiedy spodziewacie sie zaimplementowc chat?

    Ile musze czekac na chat moze jak by sie tak Krystian i Karol nie opierda$#%% to by juz byl hahahahahahahaha

    Prosze mnie powiadomic jak tylko bedzie i innych ludzi co tez by chcieli lol

    Jak chcesz chat na tej stronie zapisz swoje imie I moze chlopcy sie pospieszom :)

    Narka wszystkim.

     

  2.  

    hehehe pracujemy, pracujemy stary.

  3.  

    No to mi sie podoba ale wiecie ze granie w Counter Strike i Jedzenie to nie robota lol Moze wedlug Artura Schelenberga to robota (on mysli ze pisanie jest robotom lol) .

    Moze jak bys tak tyle czasu poswiecil stronie jak grze w Counter Strike to bym nie musial ci tak dupy zawracac lol

    Spoko zobaczymy sie w sobote i ci jeszcze przypomne :)

    Narka

     

  4.  

    nie podoba mi sie twoje podejscie do tej sprawy, zostajesz odciety od spania na wersalce....hahaha

  5.  

    HAAHAHAHA wiez gdzie mozesz sobie twojom wersalke wlozyc nie LOL

    I tak nigdy nie moge spac bo te dwa barany (koty) dostajom swira jak ja tam jestem i nigdy mi nie dajom spac lol

    I myslalem ze tyle lat co sie znamy to cos znaczylo a ty po malym komentarzu odemnie likwidujesz mi wersalke ?

    No stary zawiodles mnie lol hahahaahah Lepiej zebys dobre piwo kupil na sobote to moze ci przebacze :)

    Narka

     

     

Od 1 do 5 z 5

  •  

RSS Feeds