Kategorie

Forum

Generalne / Czy ta strona bedzie popularna i dlaczego?

Od 1 do 8 z 8

  •  
  1.  

    Pomyslalem ze moze sprawdze ile naprawde ludzi mysli ze ta strona jest dobrym pomyslem.

    Napisz czy myslisz ze jest albo ze nie jest i dlaczego.

    Dzieki i Narka 

  2.  

    Mysle ze jest ciekawa jako pomysl,ale ................zalezy w co sie przeksztaltuje.......w jeszcze jedna strone do narzekan czy  w cos co da  naprawde pozytek i przyjemnosc dla polakòw rozsianych po swiecie.......Ja na przyklad chcialabym znalezc pare osòb ,jak to zrobic?Tylko  imie i nazwisko? i co dalej?

  3.  

    Jezeli chodzi o znalezenie znajomych, to wystarczy wpisac imie, nazwisko, lub imie i nazwisko. Mozna takze wpisac wiek, np [20-40]. W ciagu najblizszych tygodni dodamy takze wyszukiwanie przez miasto i panstwo. Oczywiscie jezeli ten kogo szukasz nie jest uzytkownikiem strony, nie bedzie go mozna znalezc.

    Jezeli chodzi o strone, wyszukiwanie znajomych jest tylko jedna z rzeczy ktore mozna robic. Mam nadzieje ze ludzie zaczna uzywac inne kategorie, oferty pracy, katalog firm, ogloszenia, i to wlasnie forum. Kiedy baza danych sie troche rozrosnie, dodamy "geolocator" ktory automatycznie bedzie detektowal kraj z kotego uzytkownik sie laczy, i bedzie pokazywal jako pierwsze rezultaty z tego wlasnie kraju....np. Jezeli ktos sie zaloguje z polski i wejdzie do ofert pracy, pierwsze oferty pokaza sie z Polski. W przyszlosci takze dodamy recenzje firm, tak ze kiedy uzytkownik bedzie chcial np. znalezc restauracje Polska w okolicy, bedzie mogl takze poczytac recenzje zostawione przez innych, lub dodac swoja. Mnostwo mamy pomyslow, ale chcemy to rozwinac powoli, a jak ktos chce narzekac, to wydaje mi sie ze bedzie tak czy inaczej.

  4.  

    mysle , ze ta strona ma duza szanse na bycie popularna , nie w sensie samej ogladalnosci ale tresci tematow ktore bedziemy tutaj poruszac., ale to przeciez zalezy tylko od nas samych

     

  5.  

    Mysle, ze ta strona to swietny pomysl i ma duze szanse na powodzenie chocby ze wzgledu na oferty pracy. Na razie jest ich niewiele, ale z czasem jak zrobi sie bardziej popularna, mysle ze przebije wielokrotnie "nasza klase". Proponowalabym troche bardziej ja rozreklamowac, bo poki co nieiwele osob wie o jej istnieniu. Osobiscie zycze powodzenia w dalszym tworzeniu i unowoczesnianiu portalu i jak najwiekszej liczby uzytkownikow.

  6.  

    Bedzie. Strona chodzi jak burza, ludzi przybywa.

    Wszystko z czasem.

  7.  

    kazdy znas znajdzie sobie tutaj cos dla siebie

  8.  

    Mysle, ze to dobry pomysl. Takie portale spolecznosciowe moga byc dla niejednego Polaka za granica ostatnia deska ratunku. Tu mozna wymienic sie zdaniami, napisac jak sie czujemy, dodac swoje zdjecia. Czas zweryfikuje moje zdanie, ale mysle, ze sie nie myle... Pozdrawiam Wszystkich Uzytkownikow Portalu Polacy na Swiecie!

Od 1 do 8 z 8

  •  

RSS Feeds