Kategorie

Forum

Przyjaźń, Miłość i Seks / SKAD Z POLSKI JESTES

Od 1 do 10 z 45

  1.  

    PROPONUJE ZEBY KAZDY NAPISAL SKAD Z POLSKI JEST MOZE ZNAJDA SIE OSOBY Z TYCH SAMYCH MIAST.JA JESTEM Z KOSTRZYNA NAD ODRA TO JEST LUBUSKIE MALE MIASTECZKO DLATEGO NIE SPODZIEWAM SIE ZE KTOS Z TAMTAD BEDZIE ALE MOZE

  2.  

    jestem Poznaniaiem i jestem z tego faktu bardzo dumny, a dlaczego Szczecin podupadł? Przecież macie tak blisko bogatych sąsiadów, może się mylę?

  3.  

    Poznań za to wyładniał, a właściwie to wciąż pięknieje. Zgodzę się z Tobą, że samorządowcy to d****e! Tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa - to zgubi nasz kraj, albo już zgubiło. Przez Szczecin tylko raz przejezdałem (obok) i jeszcze nocą więc muszę zaufać Twojemu opisowi, smutno mi, że tak u Was tam jest. Przeprowadź się do Poznania :) 

  4.  

    Ja w Polse mieszkalem w Kielcach, tyle ze bylo to 17 lat temu, tak ze nie wiem jak tam jest w tym czasie.

  5.  

    kielce?gdzie to jest?kolo jakiegos duzego miasta?

  6.  

    Zagłębie Lubin!!!

  7.  

    ja jestem ze Strzegomia to jest na dolnym śląsku pomiędzy Włbrzychem a Legnica

  8.  

    ja wychowalem sie w Jaworznie....to mysle ze to jest slazak?

  9.  

    A ja jestem "przyszywana"Lublinianka!!! Urodzilam sie jednak na dawnych ziemiach polskich ma wschodzie,na Wolyniu!!! Cudne ziemie,ale zniszczone...szkoda...Lubie jednak Lublin,bo sie tu wychowalam od 4 roku zycia!!!  Gdzie jestescie inni Lubliniacy???  Jest Was napewno duzo tu na tej stronie,zalozonej miedzy innymi przez  Lubliniakòw!!!

     

  10.  

    Ja jestem z Gdańska i urodzona czasami zamieszkała.Nadal wolne!

Od 1 do 10 z 45

RSS Feeds