Kategorie

Forum

Przyjaźń, Miłość i Seks / SKAD Z POLSKI JESTES

Od 21 do 30 z 45

  1.  

    Hej jeszcze mnie nie znacie bo zalogowalam sie dzisiaj, musze przyznac ze podoba mi sie ta stronka pozdrawim wszystkich Polakow na calum swiecie. A jestem z Jasla wojewodztwo podkarpackie

  2.  

    Moze znajdzie sie jeszcze ktos z tych okolic Polski??

  3.  

    A ja mieszkałem w Jaśle, jedną noc, pod namoitem w okolicach Jasła. Wybraliśmy się z przyjaciółmi w wielką podróż autostopem w Bieszczady, wiele lat temu, fajnie wspominam ten czas i lezajskie piwo .

    Pozdrawiam.

  4.  

    Witam Marka i Asie jeszcze raz, ja sie urodzilem Jasle, swietne miejsce.....duzo sie zmienilo po ostanich 9-ciu latach......ale fajnie ze dobrze wspominacie to miasto........jak bylem tam 3 tygodnie temu to odbywal sie Miedzynarodowy Festiwal Wina.......Jaslo slynie od wysmielitych "Ice Wines"..........Pozdrawiam wszystkich smakoszy...... 

  5.  

    Heyka !

    ...  nio w Lublinie mieszkam !

     

  6.  

    Hej. Pochodzę z Kłodawy ( dawne woj. konińskie ), obecne wielkopolskie? Ja do tej pory nie widziałam tutaj nikogo ode mnie.

    Pozdrawiam wszystkich rodaków na emigracjii!!! :):):)

  7.  

    u.r. się  w Szczecinie i mieszkałam tam 20 lat a obecnie w Gdyni, mam duży sentyment  do tych miast.

    Pozdrawiam

  8.  

    Hmmmmmmmmmmm.....ja tez jestem ze Szczecina.............i sentyment mam tylko do tego miasta.... 

  9.  

    A ja z miasta, gdzie robia najlepsze na swiecie piwo: TYCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10.  

       Zamosc , miasto idealne ( przynajmniej takie byly zalozenia fundatora , Jana Zamojskiego ) , teraz tez jest piekne , choc nie tak idealne ....

    Pozdrowienia z Toronto , Kanada

Od 21 do 30 z 45

RSS Feeds