Kategorie

Forum

Rozrywka / O czym teraz myślisz?

Od 31 do 40 z 118

  1.  

    Teraz musze iść trenować te moje konie.. marze o wolnym weekendzie..

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime10 Aug 2008
     

    No to mi ulzylo......juz myslalem, ze dostane tym "Bacikiem".... Szczesliwe te koniki !

  2.  

    Największe szczęście na świecie leży na końskim grzbiecie!

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime10 Aug 2008
     

    Dla Twojego konia napewno jestes najwiekszym sczesciem. Ja raz wsiadlem na stara kobyle, spojrzala na mnie z kpina w oku i poszla do stajni- nie reagujac na moje usilowania jazdy na niej. Zostalem na wrotach do stajni. Chyba bylem za duzy i za ciezki.

  3.  

    Hi hi! Może miałeś kiepskiego instruktora.

  4.  

    Mnie po pierwszym tygodniu jazdy zabrali w teren i kobyła mnie poniosła. Na szczęście wpadła do rowu z wodą i wtedy się z niej zczołgałam.

    • X X CommentAuthorX X
    • CommentTime10 Aug 2008
     

    Przynajmniej sie przejechalas ! Ja zaplacilem i  kobyla poszla wolnym krokiem tylko 5 metrow ! Wole juz poplywac. I tak doszlismy do poczatku tej dyskusji- marze o cieplym morzu na Karaibach.

  5.  

    Karaiby i cieplo. Irlandia i zielen.

    Kasiu, powiedz mi czy konie w Irlandii sa tez zielone. bo jestem zielony w tej materii?

    Jako smarkul marzylem o karierze jezdzieckiej, po czesci udalo mi sie ---------- jezdze po swiecie.

  6.  

    Mysle mysle caly dzien, jak tu skonstrulowac szafke na kolkach, wazaca dosyc sporo a po drugie umieszczona ma byc kolo 30" inch (76.2 cm) nad ziemia, LOL

  7.  

    Powodzenia z tą szafką

Od 31 do 40 z 118

RSS Feeds