Kategorie

Forum

Generalne / Zdrowia szukamy ,ale ...czy na pewno?

Od 1 do 10 z 91

  1.  

    Temat jest szeroki ,ale  mysle ze swiat zaczyna sie troche budzic z dekadencji i mody na samounicestwienie."Tyka" to takze tak prozaicznej sprawy jak zdrowie,jego zachowania albo niedopuszczenia do choròb....Zanieczyszczenie srodowiska,trucizny w jedzeniu,fast food,katastrofy ekologiczne,zwykla ignoracja...Jak myslicie? Czy zmienia sie cos na ten temat?

  2.  

    Najczesciej   ,kiedy   zaczna sie nasze problemy . Do  tego  momentu  myslimy   o chorobach jak o  czyms co  dotyczy innych , tylko  nie  nas . Polecam zdrowe odzywianie  produktami  Herbalife , to dobry  krok  do  lepszego zdrowia.

  3.  

    Nic sie nie zmienia, jest zle i bedzie jeszcze gorzej. Pozostaje tylko Herbalife.

     

  4.  

    Czyzby ktos z was naprawde uzywal Herbalife...?! Co to takiego...?.... Panie Piotrze....prosze mnie oswiecic,co znaczy to   "oko"...Ja tez tak potrafie.......  Moze temat nie jest az tak bardzo zabawny....ale pobawmy sie w takim razie.... !!!

  5.  

    Juz  od 1995  r.   spozywam te produkty i zawsze  bede  je  polecal .Oczywiscie   picie duzo  zdrowej  niegazowanej  wody  .Ilez  ja  widzialem efektow zdrowotnych  u ludzi , ktorzy tez je spozywaja .Niedowiarka  pozostawiam  hamburgery  i pozostale fast-fudy . Pozdrawiam:)

  6.  

  7.  
  8.  

    Ivonka,czyzbys sie tez i Ty odchudzala?  Dlaczego?...

  9.  

    Panie Leslawie!!!   Mòglby Pan zamiescic czyjas historie dotyczaca HL ? Jest ich wiele ,jak sam Pan powiedzial!!

  10.  

    Najlepiej swoja:)15lat temu nastapila u mnie  arytmia serca.Musialem sie poddac , w warunkach szpitalnych , zabiegowi kardiowersji ( uderzenie pradem , jak przy reanimacji).Urytmiono mi serce z zaleceniem  brania lekow  (jak sie dowiedzialem , juz do konca zycia). Dwa lata pozniej spotkalem sie z produktami Herbalife. Zaczelem  je jesc . Po trzech m-cach w czasie badan kontrolnych spytalem lekarza czy moze moglby odstawic mi juz te leki( bralem je juz ponad dwa lata , kazdego dnia). Nie bardzo chcial sie zgodzic .Czulem sie super , wiec na swoja odpowiedzialnosc  przestalem brac leki. Poczatkowo  przez kilka  dni , nastepnie  m-cy i trwa to do dnia dzisiejszego .Pani Irmino , nie sa to produkty na odchydzanie!!! Spozywajac je  , mozna oczywiscie zmniejszyc wage , ale rowniez utrzymac jak rowniez ja zwiekszyc .Najlepszym komputerem jest nasz organizm  , tylko  dajmy  mu super paliwo  , a tym  super paliwem  sa wlasnie te produkty . Pozdrawiam:)

Od 1 do 10 z 91

RSS Feeds