Kategorie

Forum

Generalne / Zdrowia szukamy ,ale ...czy na pewno?

Od 31 do 40 z 91

  1.  

    Wyplukuje przede wszystkim Magnez a jest on absolutnie potrzebny do prawidlowego funkcjonowania!

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime13 Mar 2008
     

    Pardon, pomylilo mi sie, mialam na mysli magnez.  Chociaz gdzies wyczytalam ze kawa bez kafeiny (decaf) nie spukuje magnezu.

  2.  

    Ale kawa bez kafeiny jest sztuczna mieszanka zawierajaca duzo srodkòw chemicznych uzdatniajacych dla osiagniecia smaku...byloby duzo do mòwienia na ten temat.Lepiej i zdrowiej przerzucic sie na zielona herbate .Daje energie i nie szkodzi,ma wiele antyosksydantòw potrzebnych do niestarzenia sie komòrek!

  3.  

    no to chyba bede ok, bo zielona herbate pije pare razy dziennie

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime13 Mar 2008
     

    Kawa ma najwiecej antyoksydantow z wszystkich pokarmow i napojow:

    1.64 kubkow kawy = 1,229 mg antyoksydantow (4 razy wiecej niz w herbacie). 
    Lecz slyszalam ze tworzy kwasowy organizm:(.  Jedna Pani ktora sie pozbyla raka mi kiedys opowiadala ze miala naturalny wstret do kawy jak miala tego raka.

    Zielona herbatka jest baaardzo zdrowa, i przy tym przyspiesza przemiane materii.  Mozna zgubic pol funta na miesiac jezeli sie pije wiecej niz 3 szklanki.  Krystian, znikniesz nam, hehe.

     

  4.  

    Herbata zielona pali tylko niepotrzebne tluszcze ,a wiec nie ma sie co martwic ,ze nam zniknie!Zostana miesnie skòra i kosci!!! Mezsczyzni powinni miec o30-40% wiecej tkanki miesniowej od nas kobietek... Najwyzej sie tylko dobrze odtruje a o ile wiem i tak mnie uczono,ze to herbata zielona  wiecej antyoksydantòw ,nie kawa!!!

  5.  

    No zniknac to chyba nie znikne :)

  6.  

    Nie mozesz zniknac!!!Co bysmy robili bez Ciebie Krystianku?  Kto by odpowiadal na nasze pytanka?Usmiech to tez dbanie o zdrowie!!!;-)

  7.  

    No wlasnie...kto by odpowiadal....:)

    A dzisiaj sie troche rozpedzilem....zamowilismy pizze

  8.  

    Po jednej pizzy  nic  Ci  nie  bedzie  , w porywach  do  dwoch  , pod  warunkiem  , ze  potem  zielona  herbatka  moj siostrzencu .Pozdrawiam

Od 31 do 40 z 91

RSS Feeds