Kategorie

Forum

Generalne / Zdrowia szukamy ,ale ...czy na pewno?

Od 11 do 20 z 91

  1.  

    Jak Wam sie wydaje,czy warto uzywac cos ,czego w sumie sie nie zna? A moze jeszcze ktos inny ma cos do opowiedzenia w temacie odzywiania,intergratoròw,itp?  Na pewno sa tez inne historie! poopowiadajcie!!! Czekamy!!!

  2.  

    Ja za bardzo nie wieze w zadne tam preparaty czy produkty, ale w same zdrowe odzywianie....tyle ze czy ta dzisiejsza zywnosc jest na prawde zdrowa? Zwierzyna jest faszerowana sterydami zeby rosla szybciej i jedrniej, nawozy chemiczne sa prawie wszedzie. Nie wiem za bardzo jak to jest w Europie, ale tu w Ameryce Polnocnej prawie wszystko jest sztuczne.

  3.  

    Krystian!!!Masz racje absolutna!!!  Wszedzie istnieje ten problem!!! Moze wlasnie dlatego trzeba sie ratowac czyms dodatkowym,naturalnym ,nie wydaje Ci sie? Chyba nie jest to juz kwestia wiary...nauka poszla do przodu !Niestety nie zawsze we wlasciwym kierunku.Wielu  pracuje nad tym ,zeby dac wszystkim jesc jak najtaniej z jak najwiekszym zarobkiem dla nich ! Na szczescie sa tez inni (jest ich niestety DUZO mniej),ktòrzy pracuja nad uratowaniem tego co sie jeszcze da uratowac!!!!Inaczej staniemy sie jak "wsciekla krowa" lub owieczka "Dolly"! Tragedia!!!

  4.  

    Ale co jest dzisiaj naturalne? Czasami wydaje mi sie ze produkty organiczne nawet nie sa naturalne. Ja proboje sie odzywiac zdrowo, jem duzo warzyw, owocow, ryby, proboje nie dotykac slodyczy, fast food, no i jakos idzie. Dziwi mnie tylko ze zdrowa zywnosc kosztuje o wiele wiecej niz "junk" ale no niestety, ekonomicznie chodzi o dochody a nie o zdrowie.

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime13 Feb 2008
     

    Tak, zdrowe jedzenie jest wazne, ale trzeba uwazac z kad sie kupuje bo nawet to zdrowe jest pryskane chemia, a zwierzatka sa faszerowane hormonami i antybiotykami lub w malych miejscach trzymane gdzie nie ma dostepu do swierzego powietrza i slonca przy czym powoduje stres.  Pozniej czlowiek spozywa miesko pelne "stress hormones".  Mysle ze czlowiek duzo jedzenia nie potrzebuje, wiec sporzywanie w malych ilosciach i przed 7ma jest optymalne dla organizmu.  Czym surowsze (oprocz mieska, hehe), czym kolorowsze (naturalnie), czym mniej opakowania, czym mniej przerobione tym zdrowsze.  

    Mysle ze dobre nastawienie tez duzo daje.  Nasza psychika powoduje przerozne reakcje w organizmie i albo powoduje zdrowy albo chory organizm.  Po angielsku sie mowi ze ma sie albo acidic lub basic environment w organizmie.  Chory organizm jest acidic, i kazda osoba np. z rakiem jest acidic.  Mozna sobie zbadac jak zakwaszony mamy organizm.  Kwasowy organizm jest spowodowany przez stres, chemie w jedzeniu, cukier, negatywne myslenie, itd.   Mozna choroby zlikfidowac jezeli sie zmieni srodowisko kwasowe...

  5.  

    no to chyba "Kwasniewskiego" trzeba zlikwidowac hehe

  6.  

    dobre tato, dobre :)

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime13 Feb 2008
     

    Haha, alez nie ktore kwasy zdrowo sobie chlapnac raz na jakis czas;), pobudzaja krazenie, zabijaja bakterie, no ale Kwasniewski tez potrafi pobudzac krazenie:)

  7.  

     Szlachetne zdrowie ... jak mowil poeta, smakuje...smakuje ...i po nim,  Chcialabym powiedziec krotko cos o dietach, w zyciu stosowalam kilka razy tak zwane diety "CUD" , ktorych efektem bylo tylko to, ze za chwile przybieralam na wadze nieco wiecej  Smieje sie z tych moich diet bo jedyna ich zaleta bylo to , ze je przezylam heheee. Oczywiscie biore poprawke, ze nieskutecznosc  moich dietetycznych poczynan spowodowana  mogla byc moja  - "slaba silna wola "... ale co mi tam. Lubie jesc i juz. Nie mowie oczywiscie o obzarstwie .Powinnismy sluchac naszego organizmu i w razie czego rad madrych ludzi. Dla mnie najlepszym sposobem na zdrowie jest pozytywne myslenie. Powie ktos co to takiego ... to bzdura ... wymysly... ale ( mowie tu o sobie) fakt , ze lubie ludzi, ze nie chowam nienawisci, zlosci - pomaga mi w zachowaniu spokoju wewnetrznego i harmonii a co za tym idzie -  zdrowia  Wiec zamiast utyskiwac , ze tam nas boli a tu strzyka... usmiechajmy sie czesciej do siebie. Pozdrawam

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime14 Feb 2008
     

    Zgadzam sie z Pania:) 

Od 11 do 20 z 91

RSS Feeds