Kategorie

Forum

Generalne / Zdrowia szukamy ,ale ...czy na pewno?

Od 21 do 30 z 91

  1.  

    Tez sie zgadzam i podpisuje obydwoma rekami pod pozytywnym podejsciem do zycia!!! Jest jednak powiedzenie "w zdrowym ciele -zdrowy duch" a nie odwrotnie...!!!

    Na pewno bedac zdrowym podchodzi sie duzo spokojniej do wszystkich problemòw  ktòre nas spotykaja ,niz jak sie czujemy zle,nieprawdaz? "Kwasny duch" musi miec  motywacje ,by przerodzic sie w cos weselszego...musi tez znalezc sile na te odmiane,a skad ja wziac??!!! Z powietrza?Z wody?Z jedzenia? Ktos wie jak to wyglada od strony naukowo-technicznej?

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime19 Feb 2008
     

    Z powietrza, z wody, z jedzenia........

    Dawniej wyczytalam ciekawostke o "positive" i "negative ions".  Zastanawialo mnie czemu czlowiek sie czuje oslabiony przy np. komputerze, czy w pracy przy sztucznych swiatlach, w trafiku, itd.  Badania potwierdzaja ze czlowiek potrzebuje te "negative ions" aby sie czuc dobrze.  "Negative ions" sa wytrwarzane naturalnie przez wode, powietrze, a ich ilosc jest najwyzsza przy wodospadach.  "Positive ions" z drugiej strony sa wytwarzane nie naturalnie np. przez monitory od komputerow, telewizorow, w domu sie nazbiera duzo gdy nie przewietrzymy mieszkania, itd. 

    Porownanie:
    Swierze powietrze poza miastem wynosi 2,000 - 4,000 negative ions/cm3
    Przy wodospadzie Yosemite powietrze wynosi 100,000 negative ions/cm3
    Powietrze w Los Angeles trafiku wynosi TYLKO 100 negative ions/cm3 (nie jestem zdziwiona ze czujemy sie zmeczeni)

    Powietrze w domu jest bardziej zanieczyszczone niz na dworzu.  Czlowiek wiekszosc czasu siedzi w domu!

    http://www.newciv.org/nl/newslog.php/_v54/__show_article/_a000054-000052.htm

    http://www.static-sol.com/library/articles/air%20ion%20effects.htm

     

     

  2.  

    ciekawe, ciekawe.....czy to znaczy w takim razie ze "ionizers" ktore mozna kupic np do domu czy do pracy, polepsza jakosc powietrza?

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime19 Feb 2008
     

    Nie mam pojecia, ale cos mi mowi ze nie ma zastepstwa na swierzego powietrza i ruchu.  Znalam osobe ktora to miala i nie czula rezultatow.  Maszyna tylko jej buczala:(

    Video: Prawda o chemi w jedzeniu, lekarstwach i oglupianie czlowieka!!!

  3.  

    Szkoda Magdusiu,ze nie ma tlumaczenia tego co jest w tym zalaczonym przez Ciebie wideo...Niestety nie wszyscy znaja angielski....jestesmy niestety   czasami inno-jezyczni....A jesli chodzi o jonizacje powietrza ,to juz starozytni wiedzieli  i czuli ,ze po burzy  powietrze jest lepsze i latwiejsze do oddychania.Czujemy sie tez o wiele lepiej po burzy niz przed....Zasluga wody......Ten sam efekt.....Pozdrawiam!!!

  4.  

    Czyzby nikt wiecej nie chcial nic napisac o tym co robi ,zeby byc zdrowym?....Dajcie glos!  Macie jakies ciekawostki,wiadomosci,dokumenty....Jak jecie,co i dlaczego....lub moze cos z zycia?  Pozdrawiam !!!

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime7 Mar 2008
     

    Co myslicie o kawie???

  5.  

    Ja mysle ze kawa to najlepszy posilek ranny jaki mozna spozyc.

  6.  

    I tu jest wlasnie najwiekszy blad i ...tragedia zoladkòw...Prosta droga do niezytu zoladka ,jelit i problemòw z watroba!!!....Wiecie co to jest "tianina"?...Poszukajcie....

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime11 Mar 2008
     

    Niestety, kawa mimo ze ma przyjemny zapach i smak niestety spukuje nam Witaminki B z organizmu.  Ale ile tego odbiera nam to nie wiem, wiecie?

Od 21 do 30 z 91

RSS Feeds