Kategorie

Forum

Uwagi, Wskazówki i Sugestie / Sugestie i Wskazowki na polepszenie serwisu.

Od 41 do 50 z 54

  1.  

    z tego co mi wiadomo, netykieta pozwala na rozpoczecie wypowiedzi z malej litery i nie mowi niczego o kropkach :P 

  2.  
    Mam pytanie odnosnie funkjonowania zabezpieczen przed falszowaniem czyjegos profilu. Spotkalam sie z czyms takim w ostatnim czasie na NK ,forum podobne do tego dla emigrantow.Ktos skopiowal czyjas fotke ,imie,nazwisko i zaczal robic balagan...to najlagodniejsze okreslenie,wulgarne wyzwiska ,itp.Jesli cos takiego sie pojawi u Was ? co mozecie zrobic? Tam trwalo to troche zbyt dlugo zanim ktos zareagowal,wyrzadzilo naprawde krzywde ludziom......a jak Wy jestescie zabezpieczeni????
  3.  

    Ela,

    Jezeli chodzi o zabezpieczenie przed osoba ktora zrobi profil uzywajac kogos zdjecie i informacje, takiego zabezpieczenia zadna strona nie moze dac. Jest jednak regulamin, ktoremu kazda osoba sie zgadza zakladajac tu konto. Jest takze kilka moderatorow na stronie, wlacznie z zalozycielami portalu ktorzy sa obecni na portalu prawie 24 godziny na dobe. Jezeli ktos wykroczy poza regulamin (w zaleznosci o wykroczenie) zostanie albo upomniony (male wykroczenie) lub konto zostanie zlikwidowane (wieksze wykroczenie) Od kad rozpoczelismy portal w polowie marca, bylo juz kilka osob ktore zachowywalo sie "niemile" wobec innych publicznie, i konta ich zostaly zlikwidowane, lub zostali upomnieni. Jezeli ktos jest wulgarny, lub po prostu zbyt sie nazuca prywatnie, prosimy o poinformowanie jednego z moderatorow.

     

    Mam nadzieje ze odpowiedzialem na pytanie. Jezeli masz jakies dodatkowe pytania, to prosze dopisz.

    • Maria Z CommentAuthorMaria Z
    • CommentTime18 Aug 2008
     

    Czy jest mozliwosc taka zeby nowe wiadomosci mozna bylo odczytac w emailach bez wchodzeniu na stronke? 

  4.  
    Magdalena Skowron:

    Czy jest mozliwosc taka zeby nowe wiadomosci mozna bylo odczytac w emailach bez wchodzeniu na stronke? 

    nie-e-e-e bo wtedy bys na strone juz nie wchodzila :)


  5.  
    Dzieki Krystian,mysle ze narazie nie mam innych pytan. Bardzo dobrze ze reagujecie szybko i nie pozwalacie komus takiemu na bezkarne uzywanie sobie na innych.Nie jest milo widziec jak jakis idiota z czyjas fotka albo nazwiskiem przez kilka dni z rzedu obrzuca wyzwiskami wszystkich wkolo.
  6.  
    Elzbieta Rusiecka:Dzieki Krystian,mysle ze narazie nie mam innych pytan. Bardzo dobrze ze reagujecie szybko i nie pozwalacie komus takiemu na bezkarne uzywanie sobie na innych.Nie jest milo widziec jak jakis idiota z czyjas fotka albo nazwiskiem przez kilka dni z rzedu obrzuca wyzwiskami wszystkich wkolo.

    Nie zawsze jest to latwe do rozpoznania. Znaczy sie bluzgi sa dosyc latwe do kontrolowania, ale jezeli ktos ukradnie zdjecie i zrobi nieprawdziwy profil, do poki zgloszenia, my o tym nie wiemy.


  7.  

    fajnie by bylo gdyby pokazywalo osoby ktore ostatnio przegladaly moj profil

  8.  

    dodam do listy.

  9.  

    Andrzej Marcinkowski

    Popieram Lukasz Bak byloby super -wezcie to pod uwage.

Od 41 do 50 z 54

RSS Feeds