Kategorie

Forum

Rozrywka / opowiedz dowcip

Od 21 do 30 z 91

  1.  

    Typowy maczo poślubił niebrzydką kobietę. Tuż po ślubie postanowił wyłożyć jej zasady ich związku: - Po pierwsze - wracam do domu, o której mi się podoba. - Po drugie - żadnego ględzenia z tego powodu. - Po trzecie - na stole ma czekać duży obiad, chyba, że powiem inaczej. - Po czwarte - będę się spotykał ze starymi kumplami, popijał z nimi, grał w karty, jeździł na ryby i na polowania, i nie masz z tego powodu robić mi wyrzutów. Jakieś uwagi? - Nie, nie! Wszystko ok! Zrozum tylko, że w tym domu zawsze o siódmej wieczorem będzie seks. I to niezależnie, czy tu będziesz czy nie.

     

    Staruszek przychodzi do czarownika i prosi, żeby zdjął z niego klątwę, która wisi nad nim od 50 lat. Czarownik mówi: - Żeby coś poradzić, muszę znać dokładną treść tej klątwy. Jak ona brzmiała? - Jakoś tak: "I czynię was mężem i żoną".

     

     

    Mąż budzi żonę w nocy: - Kochanie, obudź się - mam dla ciebie tabletkę na ból głowy. - Odczep się, przecież mnie nic nie boli. - Ha, mam Cię!

     

    Rozmawiają dwaj starsi panowie. Jeden mówi do drugiego: - Zbliża się wasza rocznica ślubu nieprawdaż? - Tak - odpowiada drugi - i to spora, bo 20. - Wow i co zamierzasz zrobić z tej okazji dla swojej żony? - Zabiorę ją na wycieczkę do Australii. - Nieźle, a co zrobisz dla żony z okazji 25 rocznicy ślubu? - Pojadę i przywiozę ją z powrotem.

     

  2.  

    Czterech żonatych mężczyzn w niedzielne przedpołudnie gra w golfa. Przy trzecim dołku jeden z nich mówi: - Nie macie pojęcia co musiałem przejść, żeby dzisiaj z wami zagrać. Musiałem obiecać żonie, że w przyszły weekend pomaluję cały dom. Na to drugi: - To jeszcze nic, ja musiałem obiecać, że wykopię w ogródku basen... Trzeci: - I tak macie dobrze... ja będę musiał przejść całkowity remont kuchni... Czwarty z graczy nie odezwał się ani słowem, ale oczywiście pozostali nie dali mu spokoju: - A ty czemu nic nie mówisz? Nie musiałeś nic obiecać żonie żeby cię puściła? - Nie - odparł czwarty. - Ja po prostu nastawiłem budzik na 5:30 rano. Gdy zadzwonił, to szturchnąłem żonę i spytałem: "Seksik czy golfik?" W odpowiedzi usłyszałem: - Odpierdol się, kije są w szafie...

  3.  

    zlapal murzyn zlota rybke.rybka mowi-Posc mnie spelnie twoje 3 zyczenia

    murzyn powiedzial ze chce byc bialy miec zawsze duzo wody i duzo dup.

    rybka zamienila go w kibel

  4.  
    Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gość pyta ordynatora jakie kryteria stosują,aby zdecydować czy ktoś powinien zostać zamnknięty w zakładzie czy nie. Ordynator odpowiedział: Napełniamy wanne,a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty,kubek i wiadro i prosimy żeby opróżniła wannę. Aha,rozumiem-powiedział gość-normalna osoba użyje wiadra,bo jest większe niż łyżeczka czy kubek. Nie-powiedział ordynator-normalna osoba pociągnęłaby za korek.Chce pan pokój z widokiem czy bez?
  5.  
    Przychodzi żona z chorym mężem do lekarza.Pyta się co może zrobić żeby mąż wyzdrowiał. -Musi pani-mówi doktor-podawać mężowi śniadanie do łóżka,robić męskie prace i chodzić po domu w samej bieliźnie. -Coś jeszcze? -Tak,proszę podawać wszystkie posiłki od razu do łóżka,i kochać się 7 razy dziennie to pani mąż na pewno nie umrze. Państwo wracają od lekarza do domu. -Co ci powiedział lekarz?-pyta mąż -Że niedługo umrzesz.
  6.  

    Zieć wychodzi z domu

    -Mamusiu wychodze do sklepu kupic cos

    -Tak,mieszkanie se kup

  7.  

    TEN DOWCIP ZE SZPITALEM PSYCHIATRYCZNYM SWIETNY SAM BYM ODPOWIEDZIAL ZE WIADRO POZDRAWIAM ELZBIETE

  8.  
    Mi tez chcieli dac pokoj z widokiem...
  9.  

    Idzie sobie czerwony kapturek przez las,az tu z za krzakow wyskakuje wilk

    -czesc wilku-krzyczy czerwony kapturek

    co jest,nie boisz sie mnie-pyta wilk

    -a czego mam sie bac?pieniedzy nie mam a pieprzyc sie lubie

  10.  

    zlapali kanibale polaka,francuza i anglika .powiedzieli im ze zabija ich zjedza a ze skory zrobia canoe(taka łódka)ale moga wybrac sobie rodzaj smierci

    francuz poprosil o pistolet krzyknal viva la france i strzelil sobie w glowe

    anglik poprosil o miecz krzyknal god save the queen i przebil sobie serce

    polak poprosil o widelec i zaczal sie nim dziabac po calym ciele.krew sie leje kanibale patrza zdziwieni a polak krzyczy

    -gowno bedziecie mieli a nie canoe

Od 21 do 30 z 91

RSS Feeds