Kategorie

Forum

Generalne / Zdrowia szukamy ,ale ...czy na pewno?

Od 81 do 90 z 91

  1.  

    Pozdrawiam wszystkich z okazji mijajacych juz swiat Wielkiej nocy!

    Jak wiecie na pewno z roznych srodkow masowego przekazu w naszej Italii w zeszlym tygodniu bylo tragiczne w skutkach trzesienie ziemi w rejonie Abruzzo.Stare piekne miasto Aquila (co znaczy Orzel) zostalo w wielkiej czesci zburzone,a wiele innych malych  miejscowosci dookola wymienionej wyzej stolicy tego regionu zostalo zrownanych z ziemia.Zginelo  295osob(dotychczas znalezionych)a ponad 50 tys osob zostalo bez dachu nad glowa.Moze jakas czesc z nich bedzie mogla wrocic do swoich domow jak sie uspokoi sytuacja sejsmiczna w rejonie katastrofy(bo ciagle jeszcze trzesie) po sprawdzeniu bezpieczenstwa budynkow,ale wielka czesc z nich nie ma do czego wracac!  Zostali tak jak stali ,czesto w jednej pizamie i kapciach,a caly dorobek zycia zostal zniszczony w ciagu 20 sekund.  Jesli macie mozliwosci  i checi ,mozecie pomoc tym ludziom.Sa powolane do tego sluzby i organizacje ,konta bankowe pomocy dla ofiar trzesienia ziemi w Abruzzo.Kto chce ,moze je znalezc w internecie .Mozna przekazywac nawet drobne sumy(przyslowiowego dolara lub euro),a na pewno sie im przyda kazda nawet najmniejsza pomoc.Wiemy ,ze nawet Madonna  przekazala duza sume na ten cel i byla osobiscie na miejscu.

     Pozwalam sobie na ten apel,bo  jestem Polka zyjaca w tym kraju od prawie 20 lat i wiem jak jest trudno odbudowac tutaj wzglednie normalne zycie bez wlasnego dachu nad glowa,nie mowiac juz o zachowaniu zdrowia fizycznego i psychicznego w takiej sytuacji w jakiej znalazlo sie takze wielu naszych rodakow w tamtym rejonie.Osobiscie znam niektorych i na razie jest wszystko zorganizowane bardzo dobrze,ale co bedzie pozniej€...Wyobrazmy sobie nas samych w takiej sytuacji.Ja osobiscie mieszkam w odleglosci ok 300 km od Aquila ,ale  mozemy pomoc im przynajmniej w prosty sposob w postaci nawet malych datkow pienieznych  wyslanych na oficjalne konta pomocy.

    Pozdrawiam wszystkich!!!   Irmina

  2.  

    Po tym powaznym apelu pozwole sobie jesdnak na male mniej powazne pytanko....Jak tam  ze zdrowkiem po Swietach€ Kto sie przejadl lub przepil..€ ...;-) Potrzebne porady na kaca lub niestrawnosc€....Pozdrawiam!!!!

  3.  

    Jak tam u Was lato€  Jak chronicie sie przed naszym kochanym sloneczkiem€   Melanoma - (nowotwor skory) zwiekszylo swoje smutne zniwo 800%... Chronmy sie!!!

  4.  

    Witam...zaczytałam się na tutejszym forum - ciekawy temat  .Związku z tym postanowiłam także dołączyć się do rozmowy i polecić

     

  5. Leczyć czy wyleczyć - e-book

     



     

    • Format: PDF

    Gdy już byłam u kresu wytrzymałości i bez perspektyw na jakąkolwiek poprawę, zrozumiałam, że leczenie konwencjonalne nie pomoże mi na pewno. Zrozumiałam, że nie ma już sensu leczyć się w zalecany mi sposób, tym bardziej że przed podjęciem leczenia czułam się dużo lepiej. Chcąc wrócić do dobrej kondycji, szukałam możliwości we wszystkich dostępnych mi publikacjach. Spotykałam się z wegetarianami, zasięgałam informacji u lekarzy znających temat leczenia dietą i efektów takiego leczenia. Po zdobyciu różnych wiadomości o oczyszczaniu organizmu odpowiednią dietą zabłysło światełko nadziei na poprawę mojej kondycji i możliwości w miarę normalnego życia. Pozdrawiam Jolanta

  •  

    Brava Jola!  Juz Hipokrates powiedzial:niech jedzenie bedzie Twoim lekarstwem,a nie lekarstwo Twoim jedzeniem! A chyba cos wiedzial na ten temat,jest uwazany za ojca medycyny!

      Niestety teraz w niektorych krajach zniesiono przysiege dla lekarzy,no i ...dzieja sie rozne nieciekawe  rzeczy,niestety...Czy jest jakis lekarz na forum€ Bylby mile widziany! Odwagi!Przydalby sie takze taki glos !!

  •  

    Dzisiaj zarejestrowałam się i zaczęłam przegląd forum od tematu jaki interesuje wszystkich - jednych mniej innych więcej ale wszystkich.

    Nie ma ludzi których temat zdrowia by nie obchodził.

    Nawet jak głośno nie mówi, bo jeszcze jest bardzo młody i zdrowy jak byk to gdzieś tam w podświadomości przebłyskuje mu taka świadomość - a co będzie jak się rozchoruję€

    Każdy powinien dbać o zdrowie od najmłodszych lat, bo później będzie już za późno.

  •  

    Masz racje Jadziu! Tak by sie wydawalo,ze powinnismy wszyscy uwazac i dbac ,ale....€   Wystarczy popatrzec dookola i mozemy zobaczyc maly horror......!

  •  

    A co tak tutaj cicho€€€€€  Odezwijcie sie!!!  Niedlugo swieta!!!  Pozdrawiam!

    PS:Poczytajcie   i powiedzcie co o tym myslicie€ 

    http://aktywni.pl/aktualnosci/wywiad-z-luigi-grattonem/

    www.swiatizdrowie.pl

  •  

    " PREZENTY€€€
     Szukasz czegos szczegolnego i niekonwencjonalnego na prezenty pod choinke€
    Dolacz do nich ZDROWIE , DOBRA FORME FIZYCZNA i PIEKNY WYGLAD ZEWNETRZNY , ktory mozesz uzyskac dzieki
    PRODUKTOM ODZYWIANIA WEWNETRZNEGO I ZEWNETRZNEGO na bazie 100% NATURALNEJ!!!
      Naturalna kosmetyka i produkty do pielegnacji skory ,wlosow i ciala!
    Pisz na irmina_jj@yahoo.it !!!
    Moge Ci pomoc bez wzgledu na to w jakim kraju mieszkasz w Europie!!!  "

    Z Najlepszymi Zyczeniami Swiatecznymi!!!   Irmina
     

  •  

    I znowu przyszedl czas smutku i zadumy nad tym naszym pieknym i tak doswiadczonym krajem...

  • Od 81 do 90 z 91

    Spis Strony

    RSS Feeds