Kategorie

Forum

Rozrywka / opowiedz dowcip

Od 81 do 90 z 91

  1.  

    Forum na Onecie:

    zapytalem pana ktory instalowal mi internet gdzie mozna kupic dostep do google i  za ile, bo mysle ze bardzo przydalaby mi sie taka wyszukiwarka.On mi zaoferowal ze za 50 zl mi zrobi taki lewy skrot na pulpicie do google.Zgodzilem sie ale teraz mam obawy czy moga wykryc ze uzywam google nielegalnie i czy nie lepiej jednak skasowac ten skrot i zakupic dostep orginalny?Dziekuje za pomoc.

  2.  

    HAHAHAHA, oooooooo, dobre dobre, tez bym chcial miec takich klientow ktorym bym mogl wciskac zakladki za 5 dych..hehe

  3.  

    kawiarnia, mloda piekna kobieta popija kawe.nagle podchodzi do niej zalany lump,podpiera sie na krzesle,chwieje sie i mowi do kobiety:

    -Bardzo mi sie spodobalas... nie spierdol tego

  4.  

    Arena cyrkowa, koncowka przedstawienia. Wychodzi impresario i mowi:

    -Prosze panstwa teraz bedzie niesamowity numer. Jedyny w swoim rodzaju, ale zeby go wykonac artysta potrzebuje absolutnej ciszy.

    Ludzie milkna, gasna swiatla i tylko niewielka struzka spada spada na srodek areny.Ludzie czekaja, czekaja,ale ciagle siedza cicho. Nagle wychodzi klaun izaczyna sie onanizowac.Ludzie patrza i nagle jeden koles nie wytrzymuje i parska smiechem.Na to klaun z przerazeniem:

    -Jest tu kto?

  5.  

    Co wspólnego maja mezczyzni i chmury?

    - Gdy znikaja za horyzontem nastaje piekny dzien.

  6.  

    czym sie różni jeleń od daniela?

    jeleń stawia daniel pije.

  7.  

    ツ Jasiu puka do Małgosi do pokoiku ツ

    Tuf tuf !

    Tof tam!

    Nif tam

    jak nif tam!? jak tuf tuf!

  8.  

     

                                                                                                     

                                                                                           k....... ty naprade nic nie robisz

                                                                                    

  9.  

    Forum na Onet.pl:

    Prad jest coraz gorszy.widze to wyraznie po tym jak dlugo uruchamia mi sie komputer.Rok temu jak go kupilam to prad byl dobrej jakosci i komputer uruchamial mi  sie blyskawicznie. Teraz musze czekac bardzo dlugo. Programy tez uruchamiaja mi sie dlugo. Uwazam ze wysoka cena musi isc w parze z wysoka jakoscia. Nie bede placila za taki beznadziejny prad.

    Magdallena

     

     

  10.  

    Pani katechetka pyta się dzieci : Jak umarł Jezus?? Wszystkie dzieci znały odpowiedż oprócz Jasia. Na to pani katechetka , żeby jutro Jasio przyszedł z tatą. Nazajutrz przychodzi Jasiu z tatą no i pani mówi że Jasiu jako jedyny w klasie nie wiedział jak umarł Jezus. Na to zawstydzony tata mówi: pani kochana my to z takiego zadupia pochodzimy ,że my nawet nie wiedzieliśmy że chorował !!!

Od 81 do 90 z 91

RSS Feeds